“yaşamımın en özel günlerinden birini yaşıyorum”

DeSouza

New member
Beşiktaş’ın yeni transferi Demokratik Kongolu futbolcu Jackson Muleka, siyah-beyazlı kadroya geldiği için epeyce memnun ve heyecanlı olduğunu söylemiş oldu.
Muleka, siyah-beyazlı kulübün toplumsal medya hesabında yer alan röportajında transferiyle ilgili, “Çok memnun ve heyecanlıyım. Çok büyük bir kulüp olan Beşiktaş’a imza attım. Allah’a şükrediyorum. hayatımın en özel günlerinden birini yaşıyorum. Umarım bunun karşılığını alanda, performansla herkese göstereceğim.” diye konuştu.
Beşiktaş taraftarını öven 22 yaşındaki futbolcu, “Taraftarlarımızın önüne çıkacağım günü dört gözle bekliyorum. Her oyuncu bu ağır atmosferi yaşamak ister. Buraya rakip olarak gelmiştim. Artık o taraftarı gerimde hissedeceğim.” tabirlerini kullandı.
Muleka, Beşiktaş taraftarının kendisine gösterdiği ilgiyle ilgili, “Beşiktaş’ın bana ilgisi ortaya çıktıktan daha sonra bilhassa Instagram’da bana dayanak iletisi attılar. Artık artık sıra bana geldi. Onların takviyesi ve ilgisine elimden gelenin en uygununu yaparak, onları keyifli ederek karşılık vereceğim.” değerlendirmesinde bulundu.
Beşiktaş’tan transfer teklifi aldığında kulübü kimseye sormadığını anlatan Muleka, “aslına bakarsanız kendi gözlerimle bu atmosferi yaşadım. Beşiktaş’a karşı oynadığım günkü atmosfer fazlaca etkileyiciydi. Bundan dolayı kimseye sormama, sorgulamama gerek kalmadı. Buradaki atmosfer, kulübün ve topluluğun büyüklüğü ile tarihiyle ilgili bilgim vardı.” diyerek kelamlarını tamamladı.