“Ailemin yanında olduğum için fazlaca mutluyum”

DeSouza

New member
Galatasaray’ın bir daha takımına kattığı Semih Kaya, sarı-kırmızılı kulübe döndüğü için epey keyifli olduğunu söylemiş oldu.
Altyapısında yetiştiği Galatasaray’la bir daha mukavele imzalamasının akabinde açıklamada bulunan Semih, “Gerçekten çok memnunum. Ailemin yanında olduğum için epey memnunum. Burası benim konutum, benim yuvam, uzun bir müddetdir başkaydım yuvamdan. yeniden döndüğüm için sahiden epey memnunum. Öncelikle hocamıza ve idaremize teşekkür etmek istiyorum.” tabirlerini kullandı.
Galatasaray formasıyla elinden geleni yapacağını vurgulayan 30 yaşındaki stoper, şu biçimde devam etti:
“yine ulu renklerimizi, ulu armamızı üzerime geçirdim. Umarım bunu onurlu biçimde, gururlu biçimde, en uygun biçimde taraftarlarımızın önünde bütün hırsımla yapmam gerekenleri yaparak alanda yahut saha haricinde, gerekli her yerde elimden geldiğince başarabileceğimi ve yapabileceğime inanıyorum. Bu yüzden de buradayım ve bunun bilincindeyim. Düzgün şeyler olacak ben buna inanıyorum. Yeni bir transfer, eski bir yüz… yeniden buradayım. Bu hoş, bedelli renkleri, pahalı armayı tekrar üstümde taşıdığım için gururlu ve memnunum.”
Galatasaray taraftarlarıyla ilgili de açıklama yapan Semih, kelamlarını şu biçimde tamamladı:
“Ben onları fazlaca seviyorum, hakikaten çok seviyorum. Onlar benim ailemin kesimi. Büyüklerim var içlerinde, anne, baba, abi, kardeş olarak gördüklerim var. Beni her vakit destekleyeceklerini ben biliyorum. Elimden geldiğince bunu en güzel biçimde yapacağımı biliyorum. Onları hiç bir biçimde utandırmayacağım, bundan emin olsunlar.”