Ahmet Parıltı Çebi mazbatasını aldı

DeSouza

New member
Beşiktaş Kulübünde hafta sonu yapılan olağan seçimli genel heyette bir daha başkanlığa seçilen Ahmet Işık Çebi ve idaresi mazbatasını aldı.
Vodafone Park’ta düzenlenen merasime Çebi ve idare heyeti üyelerinin yanı sıra divan şurası lideri Tevfik Yamantürk, seçme ve sicil, disiplin ile kontrol heyeti liderleri ile üyeleri katıldı.
Törende bir konuşma yapan divan heyeti lideri Tevfik Yamantürk, seçimde bütün adaylara eşit arada durduklarını belirterek, “Bir seçimi daha yüzümüzün akıyla tamamladık. Yeni idare topluluğumuza iyi olsun. Yeni idarede tanıdığım arkadaşlarım var. Umarım kulübümüze epeyce faydalı olacaklar. Geçmiş seçimlerde olduğu üzere tereyağından kıl çeker üzere bize yakışan biçimde tamamladık. Pergelin sabit ayağı olarak kaldık ve bütün adaylar bize eşit arada kaldı. Kazananlar da kaybedenler de duruşumuzdan dolayı bize teşekkür etti. nazaranvde kaldığımız sürece bu biçimde olacağını taahhüt ediyoruz.” tabirlerini kullandı.
Yeni seçilen konseyleri da tebrik eden Yamantürk, “Genç arkadaşların olması beni epey keyifli ediyor. Buralar bize emanettir, nasıl geldiysek günün birinde gideceğiz. Kıymetli olan hoş izler bırakmak. bakılırsavi bıraktıktan daha sonra yüzümüzün akıyla maça gelebiliyorsak işimizi ahlaklı bir biçimde yapmışızdır demektir.” diye konuştu.
Başkan Ahmet Işık Çebi ise kendilerine dayanak verenlere teşekkür ederek, “Yeni seçilen disiplin heyeti, denetleme heyeti, sicil konseyine yeni bakılırsavlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Birlik ve birliktelik ortasında Beşiktaş’ın menfaatlerini önde tutan bireyler olarak bizlerle birlikte yol yürüyeceklerine hiç kuşkum yok. Yeniyiz, güç doluyuz. Bu benim 5. mazbata alışım, 9. senem. Beşiktaş için çalışacağımıza, Beşiktaş’ı üstlere taşıyacağımıza, menfaatlerini koruyacağımıza, sportif başarılarla topluluğumuzu memnun edeceğimize kelam veriyorum.” değerlendirmesinde bulundu.
Ahmet Parıltı Çebi’ye mazbatasını Tevfik Yamantürk ve genel konsey başkanlık divanı vekili Uğur Poyraz takdim ederken, idare şurası üyeleri ise mazbatalarını divan şurası üyelerinden aldı.
Yönetim heyetinin akabinde konsey üyelerine de mazbataları verildi.