Abdullah Avcı transfer listesindeki iki ismi deklare etti

DeSouza

New member
Birinci özel röportajını beIN SPORTS ekranlarında veren şampiyon Trabzonspor’un teknik yöneticisi Abdullah Avcı, Türk basınına açıklama yapmayı sürdürüyor.
Sabah, Fotomaç ve Takvim gazetelerine konuşan Avcı, Trabzon’daki hayatı ve yeni dönem planlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Trabzon’daki hayatını fazlaca sevdiğini söyleyen Avcı, “Trabzon bana inanılmaz güzel geldi. İstanbul beni epey yormuş ve yıpratmış. O yüzden İstanbul’u hiç aramadım” tabirlerini kullandı.
Gayelerinin Şampiyonlar Ligi olduğunu lisana getiren deneyimli teknik adam, “Şampiyonluk bitti. Kalitemizi derinleştirmemiz gerekiyor. Şampiyonlar Ligi’ne ulaşmak bizim için son derece değerli. İştirak fiyatı bile grubun maaş bütçesini karşılayacak” dedi.
6-7 transfer yapmayı planladıklarını söyleyen Avcı, kelamlarını şöyleki sürdürdü:
“Takımda önemli bir sirkülasyon yaşanacak. Tam değil fakat birtakım değişimlere gideceğiz. Masouras’ı geçen yıl da istemiştik. Bu yıl da listemizde. Halil Akbunar ile ilgili de bilgi geldi, kıymetlendiriyoruz. Nwakaeme’nin de kalmasını istiyoruz. Geçen yıl Djaniny gitmek istemişti lakin ikna etmiştim. Nwakaeme ile de tekraren konuştum. Umarım kalır.”
Trabzonspor ile 1 yıllık mukavelesi kaldığı hatırlatılan 58 yaşındaki teknik adam, “Bu husus hiç kıymetli değil. Vakti gelince liderle konuşuruz. 3 yılsa 3 yıl, 5 yılsa 5 yıllık yeni mutabakat yaparız. Planlarımı burada kalacak üzere yapıyorum” kelamlarını söylemiş oldu.