Yeni Valorant Haritası Lotus İçin Heyecanlandıran Tanıtım: Hindistan’a Gidiyoruz

Bakec

New member
Yeni dönemin başlamasına sadece birkaç gün kalmışken Valorant yeni haritası Lotus’u çok tempolu bir tanıtım ile oyunculara sundu. Türk casusumuz Fade’in İstanbul’daki sahnelerine de yer veren tanıtım adeta bir kısa sinema kalitesinde.

Valorant cephesi son birkaç günü hayli hareketli geçirdi.

Resmi hesaplar üzerinden yapılan paylaşımlar oyunculara yeni bir şeyin yolda olduğunu müjdeliyordu. Yeni casus Harbor’un üzerinden çabucak hemen pek fazla vakit geçmediği de hesaba katılırsa bizleri yeni bir haritanın beklediğini iddia etmek de sıkıntı olmadı.

Ve kestirimler hakikat çıktı. Valorant 6. dönemi Aydınlanma ve yeni haritamız Lotus’u heyecan verici bir fragman eşliğinde tanıttı.

Fragmanda değerli bir yere sahip olan Türk casusumuz Fade, Lotus’un sahip olacağı değerli bir özelliği de ortaya çıkarttı.

İstanbul’da gece kulübü gibisi bir yerde peşindeki adamı etkisiz hale getirdikten daha sonra görseldeki aygıtı ele geçiren Fade’in ellerinde Lotus haritasının planlarını görüyoruz. Lotus’un planı ve sızıntılar göz önünde bulundurulduğunda haritanın üç alana sahip olacağı görülüyor.

Peki Valorant’ta Kısım 6 ne vakit başlayacak?

Bizlere yesyeni bir haritayı ve şüphesiz daha fazla aksiyonu getirecek olan Valorant Kısım 6: Aydınlanma 11 Ocak tarihinde oyuncularla buluşacak.