Vogon şiirinin yorumlanması | sıcak çevrimiçi

Leila

Global Mod
Global Mod
Şimdiye kadar olanlar Vogonen blog gönderisinde, yani: c’t üzerinde neden daha fazla VDSL testi yok.

Dün Telekom bana aşağıdaki SMS’i gönderdi. Bu elbette tam olarak orada yazıldığı gibi değildir (şiir durur). VDSL bağlantısı olmadığı için o da çalışmıyor. Bunun yerine Telekom, bileti kapattığını ve şimdi geri döndüğünü kastediyor. uyumak diğer hastalıkları hedef alır.

Bu arada, dün belirtilen VDSL test bağlantısına giden yolun açık olduğu kanıtlandı: Haberler Magazin Verlag GmbH&Co. KG bunu özel olarak sipariş etti – ve Telekom da tam olarak böyle yapmayı planlıyor…

Bireysel müşteri olarak siparişi cesurca tıklarsanız, bir noktada kişisel verileriniz için form görünecektir. En üstte, “Bay” arasında seçim yapabileceğiniz bir menü var. ve “Bayan” – ve “Şirket”.

Bunu anlamak için tekrar çok dikkatli dinlemelisiniz. Dün tüm Telekom çalışanları, “Kurumsal müşteriler için VDSL yoktur” dedi. Dile getirilmeyen mesaj şudur: “Özel müşteriler VDSL alır. Özel teriminden rahatsız olmayan herkes özel müşteri, hatta işletme olabilir.”

Kısa bir tartışmadan sonra muhasebe ve yönetim, bilinçteki küçük yarılma konusunda anlaştılar. Ve böylece dergi yayınevi Haberler GmbH&Co. KG yakında Telekom’un hem kurumsal hem de bireysel müşterisi olacak ve farklı tutarlarda iki fatura ödeyebilecek.

Dünkü gönderiye bir düzeltme daha: Biz hep VDSL almayan “ticari müşteriler”den bahsediyoruz. “Kurumsal müşteriler” demeliydim, pardon. Telekom, serbest meslek sahibi olmaları koşuluyla, ticari müşteriler için kesinlikle VDSL sunmaktadır. Bir “GmbH & Co. KG” bile serbest meslek sahibi olarak geçerse, şimdi denememeyi tercih ederim.

()

Haberin Sonu