Vannacci ve engellilerle ilgili sözler, Bebe Vio'nun yorumu

Ethereum

New member

Bebe Vio'nun yansımaları

Bebe Vio ayrıca sadece engelliler için değil, destek öğretmenlerinin de önemini hatırlattı: “Bana çok sayıda yabancı çocuk geliyor. Benim sınıflarımda da vardı. Ya da evde olduğu için İtalyanca anlamayan sınıf arkadaşım. sadece Venedik lehçesinde konuşuyordu ve ona bir kişi de katılıyordu. Onları da ayırmalı mıyız?

Ayrıca eskrimci, okuldaki deneyimini hastalık öncesi ve hastalık sonrası olmak üzere iki yönlü olarak şöyle anlattı: “Sınıf arkadaşlarımın yanımda olması çok önemliydi. Komik şeyler de vardı. Hastanedeyken tahliller yaptırdım. Diğerlerinden önce biraz 've ben onları geçtim. Artık şunu söyleyebilirim, öğretmenler kızmazlar. Lisede de dayanışma böyle keşfedilip hayata geçirilirdi.' Engelli bir kişinin dünya rekortmeni ile 100 metre koşmasına asla izin vermeyeceğini söyleyen Vannacci ise uzun atlama örneğini verdi. Markus Rehm: “Bacağı ampute edilmiş ve yıllardır sadece Paralimpikçiler arasında değil, Olimpiyatçılar arasında da dünyanın en iyisi. Derneğim olan art4sport'un düzenlediği Wembrace Sport'a engelli ve engelsiz insanlar birlikte katılıyor. “

Bebe Vio sözlerini şöyle tamamladı: “İyi bir toplum, bölücü değil kapsayıcı bir toplum olmalıdır. Eğer birlikte olursak, her birimiz faydalı olabilir ve başkalarına yardım edebiliriz.”

Vannacci'nin engellilerle ilgili sözleri Bebe Vio:

Tgcom24
Salvini: “Yanlış ifade edilen Vannacci ifadelerini dahil etmeliyiz”

Milano'daki Montello kışlasında teknik inceleme sırasında konuşan Salvini, “13 bin yeni destek öğretmenini işe aldık ve amacımız kimseyi dışlamadan herkesi dahil etmek ve onlara yardım etmektir” dedi. “Elbette,” diye ekledi, en ciddi engellilik durumlarına daha fazla dikkat gösterilmesi gerekiyor ancak benim amacım herkesin birlikte büyüyebilmesi. General Vannacci'nin sözlerinin geniş çapta yanlış anlaşıldığını düşünüyorum.”