Serdar Dursun: “Oyun şeklime bakarsak Ibrahimovic…”

DeSouza

New member
2022 Dünya Kupası niçiniyle Spor Toto Muhteşem Lig’e verilen ortada hazırlık maçında Fenerbahçe, Corendon Alanyaspor’u 4-2 mağlup etti.
Karşılaşmada attığı 2 gol ve 1 asistle yıldızlaşan Serdar Dursun, müsabakada kaçırdığı penaltı için şu kelamları söylemiş oldu:
“Repertuarımda birkaç penaltı tekniğim var. Ben her gün bunu çalışıyorum. Kimi beşerler bunu dalga geçer üzere görüyor, ne yapıyor diyorlar. Benim daima çalışıyorum. Artistlik olsun diye vurmuyorum. Penaltıda yanlış bir karar verdim. Atamadım.”

beraberinde grup Dünya Kupası’nda yer alan Ronaldo ve Messi için yorum yapan Dursun, oyun tarzını için, “Oyun tarzıma bakarsak ben Ibrahimovic’i diyorum. Bence Messi dünyanın en yeterli futbolcusu ancak Ronaldo da mükemmel bir futbolcu.” sözlerini kullanırken Dünya Kupası’ndaki favorisinin de Brezilya olduğunu söylemiş oldu.

Spor Toto Harika Lig’de devam eden şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Serdar Dursun, “Zor bir deplasmanda, Trabzon deplasmanında başlayacağız. Lakin biz Fenerbahçe’yiz. Topluluk olarak kenetlenip bu şiddetli maçı da atlatacağız. Biz şampiyon olmak istiyoruz. Trabzonspor maçları, şampiyonluk maçlarıdır. Yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz.” kelamlarını söylemiş oldu.