Schlein telefona cevap vermiyor

Ethereum

New member
Tgcom24

“Büyük bir dehşetle – diye devam etti Calenda – kimseyle konuşamadık. Şu anda Demokrat Parti'nin ne yapmak istediğine dair hiçbir fikir yok, anlıyorum ki M5'lerle başka bir adaylık eksenini yeniden oluşturmaya çalışıyor Bildiğimiz şu ki, bugün bu bölgede sağın teklifinin alternatifi yok, çünkü sol kendini kapatmış durumda ve telefonlara cevap vermiyor.”

Calenda'nın altını çizdi: “Bizim için dehşet gerçekten tam; sadece 5 Yıldız'ın vetoları nedeniyle geniş alan çökmekle kalmadı, aynı zamanda hiçbir tartışmanın yapılmaması da gerçeğinin altını çizdi – Calenda'nın altını çizdi. Bu benim başıma hiç gelmedi, çünkü ben Siyasete bulaşmışlar, ana muhalefet partisinin sekreterine ulaşıp ne yapmak istediklerine dair bir hat alamamışlar.”

“Şu anda Demokrat Parti'nin durumu son derece saçma bir kaos halinde ve buna izin veremeyiz. Basilicata'ya, Conte'nin Demokrat Parti'yi baltalamaya ve havaya uçurmaya çalıştığı bir oyun alanıymış gibi davranamayız” diye ekledi.

Eylem Bakanı'na göre, “Demokrat Parti bu sürüklenmeye karşı çıkmıyor ancak bu sabah 5 Yıldız ile başka bir olası adayla anlaşma reformu yapmaya çalışmaya devam ediyor. Bu arada Chiorazzo yarışıyor ama bu yakışmıyor” 5 Yıldız Beyler ama Barnum'un sirkine benzeyen bir gösteri. Durum bu. Bundan sonra tekrar ediyorum, bizim görevimiz her zaman, her halükarda, alternatifler oluşturmaya çalışmaktır. O zaman alternatifler olmazsa, orada değil, bunu not ediyoruz.”