Levo’nun Yardım İçin Topladığı Ölçü Her Dakika Büyümeye Devam Ediyor: Şu Ana Kadar 750 Bin Lira Toplandı

Bakec

New member
Meydana gelen zelzeleyle birlikte bütün Türkiye seferber oldu. Daima birlikte el ele vererek yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bugünlerde herkes elinden geldiğince sarsıntıda ziyan bakılırsanlere yardımcı olmaya çalışıyor. Twitch’in bilinen yayıncılarından olan Levent Levo Balım da bağış yayını açarak depremzedeler için yardım topladı. İzleyenler yayına büyük ilgi göstererek kısa müddette büyük ölçülerde para topladı.

Levo’nun açtığı bağış yayınına herkes ilgi gösterdi.

Levo’nun depremzedeler için açtığı yayına izleyiciler büyük ilgi gösterdi. Zelzeleden ötürü sıkıntı durumda kalanlara yardım etmek için toplanılan para kısa müddette büyük bedellere ulaştı. Ayrıyeten Levo, toplanılan paranın durumu hakkında Twitter’dan güncellemeler yaparak izleyenleri bilgilendirmeye ve sarsıntıyla ilgili ayrıntıların yayılmasına yardımcı olmaya çalışıyor.

Toplanılan para her dakika büyümeye devam ediyor.

Levo ayrıyeten yardım için Mr.Beast’e ulaşmaya çalıştığını da söylemiş oldu

YouTube’un en tanınan isimlerinden birisi olan Mr.Beast çektiği çılgın görüntüler ve yaptığı hayır işleri ve bağışlarla biliniyor. Yeni ormanlar kurmak, deniz temizlemek, evsizlere yardımda bulunmak ve insanların hastane masraflarını karşılamak üzere epeyce çeşitli konularda insanlara yardım ediyor. Levo da Mr.Beast’e ulaşarak onu Türkiye’deki durumdan haberdar etmek ve yardım etmesini sağlamak niyetinde. Durumun ne olacağı ise şimdilik meçhul.