“Gücümü toparlıyorum ve partiyi yenileyeceğim”

Ethereum

New member
26 Mayıs 2023, 13:19

Forza Italia’nın lideri, Avrupa seçimleri için hedefin her belediyede bir sancağın olması olduğunu açıklıyor. Ve gidip oy kullanmak için idari çağrılarda

Her Belediyede bir bayraktar

Forza Italia’nın lideri QN ile yaptığı bir röportajda, yenileme çalışmalarının “Avrupa seçimlerine hazırlanmak ve her İtalyan belediyesinde bir sancaktarla yaygın bir varlık oluşturmak için” devam edeceğini açıklıyor. Biz, “Başbakan’ın mükemmel çalışmasının en sadık ve tutarlı destekçileriyiz. Giorgia benimle her zaman iletişim halindedir” dedi.

“Merkez sağın iyi yönetişimi yönetimlere”

İdari seçimler için oy pusulasında Berlusconi, “dengede birçok şehir var. Seçmenler oy kullanmaya giderlerse, merkez sağ iyi yönetişim modelini seçebilirler” diye açıklıyor. Katılımdaki düşüşe gelince, “bir demokraside oy kullanmak sadece bir hak değil, aynı zamanda ve her şeyden önce bir görevdir çünkü oy kullanmaya gitmezseniz demokrasiyi riske atarsınız”.

“Sel, hükümet hızla müdahale etti”

Emilia-Romagna’daki sellere gelince, “şimdilik bana öyle geliyor ki hükümet çok hızlı ve yeterli kaynaklarla müdahale etti. Şimdi önemli olan bürokrasinin yeniden inşa aşamasını yavaşlatmaması”. Berlusconi bu nedenle reformlardan da bahsediyor: “Cumhurbaşkanının doğrudan seçilmesi bizim tarihi savaşımızdır, ancak bir ilkenin korunması koşuluyla en fazla desteği toplayan formülü kabul etmeye hazırız: Kimin liderlik edeceğini seçen vatandaşlardır.” Yönetim”.