Galatasaray yeni isim sponsorunu deklare etti

DeSouza

New member
Galatasaray Kulübü, tekerlekli sandalye basketbol grubunun isim sponsorluğu için Tunç Holding ile mukavele imzaladı.
Nef Stadı’nda gerçekleştirilen sponsorluk mutabakatının imza merasimine, Galatasaray Kulübü Lider Yardımcısı Cemal Özgörkey ile Tunç Holding İdare Konseyi Lideri Dinçer Azaphan katıldı.
Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Grubu’nun teknik heyet ve oyuncularının da takip ettiği merasimde konuşan Cemal Özgörkey, değerli bir sponsorluk mutabakatına imza attıklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Şubemiz geçen 17 yılda Türkiye’deki başarılarla yetinmedi ve yarışmacı bir ruhla dünyada ne kadar kupa var ise topladı. Bugün Galatasaray Tekerlekli Basketbol Ekibi, bizlerin tabiriyle Manisiz Aslanlar her türlü övgü ve takviyesi sonuna kadar hak ediyor. Bu noktada Tunç Holding bu büyük potansiyeli bir adım daha öteye taşımak ismine kıymetli bir dayanak vermekte. Ekibimiz yeni dönemde Galatasaray Tunç Holding Tekerlekli Sandalye Basketbol Grubu olarak gayret edecek. Daha evvel de bedelli takviyeleriyle yanımızda olan Tunç Holding’in bedelli idare heyeti lideri Dinçer Azaphan’a ve çalışanlarına teşekkür etmek isterim. Manisiz Aslanlar düne nazaran daha kuvvetli. Galatasaray ve Galatasaraylılar epeyce çalışacak, mahzur tanımayacak ve başaracak.”
Sponsorluk çalışmalarının devam ettiğini aktaran Cemal Özgörkey, Türkiye genelinde GSstore mağazalarının yaygın olmaması ve mağazalarda birtakım mamüllerin bulunmamasına ait soru üzerine, “Bu ıstıraplar uzun vakittir var olan zahmetler. Dünyadaki değişimi en kısa müddette yakalayabilmek için bizim maksadımız mağazaları kapatmak. Yani büsbütün dijital ortama geçmek. Bundan daha sonra dijital ortamda satışlarımızı, pazarlamamızı bu mecrada yapmak. bu biçimde bu ıstırapların hiç biri kalmamış olacak. Taraftarımız kolay bir biçimde sanal ortamda alışverişini yapacak. Sembolik olarak kimi yerlerde mağazalarımız olacak lakin daha fazla mağaza açmak üzere bir emelimiz yok.” diye konuştu.
Dinçer Azaphan da Galatasaray’da daha evvel farklı şubelere de sponsor olduğunu hatırlatarak, “Engelsiz Aslanlar ile tekrar yola çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Maksatlara, şampiyonluklara inşallah birlikte imza atacağımıza gönülden inanıyorum. Galatasaray Kulübü ve Cemal Özgörkey Liderime bana bu talihi tanıdıkları için teşekkür ediyorum. Kulübümüzün yanında olmayı fazlaca istiyorum. Tekerlekli sandalye basketbol kadrosunun bende manevi kıymeti var. Kendileri devam etmek istediği sürece ben bu branşa her vakit sponsor olmaya hazırım.” tabirlerini kullandı.
Dinçer Azaphan, Galatasaraylı iş insanlarını kulübe sponsorluklarla dayanak olmaya davet etti.