Fraport TAV Antalyaspor’dan imza gösteri

DeSouza

New member
Fraport TAV Antalyaspor, daha evvel anlaştıklarını duyurduğu Fernando Martins, Admir Mehmedi, Luiz Adriano, Alassane Ndao için imza merasimi düzenledi.
Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza merasiminde konuşan kulüp lideri Aziz Çetin, orta transfer devrinde ağır biçimde çalıştıklarını söylemiş oldu.
Birbirinden pahalı ve meslekli futbolcular ile mutabakat sağladıklarını lisana getiren Çetin, “Camia olarak beklentimiz büyük. En düzgününü bize vereceklerinden eminim. Antalyaspor markasının pahasını ehemmiyetini, Antalyaspor ailesinin ne demek olduğunu anlatmaya çalıştık. tekrar güzel olsun. Orta transfer periyodunda bu kadar hareketli çalışıp az maliyetlerle yeterli oyuncuları bir ortaya getiren diğer kulüp yoktur.” dedi.
Ligde dertli bir müddetçten geçtiklerini belirten Çetin, “Projelerle ilgili gerileme yok. Feslikan ve Döşemealtı Hatipler Barajı’nda ekolojik kamp tesisleri yapacağız. Buradan kıymetli gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Corendon ile stat ismi muahedesini imzalama basamağındayız. Stadın ismi Corendon Airlines Park olacak. Fraport TAV ile de mukaveleyi uzatmak istiyoruz.” diye konuştu.
Luiz Adriano ise epey hoş bir kent olan Antalya’da kulübün tesisleri ve imkanlarının fazlaca güzel olduğunu kaydetti. En yeterli biçimde hazırlanıp kadroya yardımcı olmak istediğini lisana getiren Adriano, “Bu ailenin bir kesimi olduğu için epey memnunum. Geldiğim andan itibaren kulübü tahlil etme bahtım oldu. Bana düşen ise bu saatten itibaren çalışmalarımı yaparak en âlâ biçimde bu kulübün armasını daha yükseklere taşıyabilmek ismine performans göstermek.” sözlerini kullandı.
Fernando Martins, performansını daha uyguna ulaştırmak için çalışmalarını sürdürdüğünü lisana getirdi. Antalyaspor’un ligde fazlaca rahat bir durumda olmadığını kaydeden Martins, “Antalyaspor’a tercih ederek yanlışsız karar verdim. Antalyaspor’un başarısı için çalışacağım. Antalyaspor’u tercih ederek yanlışsız karar verdim. ” değerlendirmesinde bulundu.
Ndao, Antalya’ya geldiği andan itibaren aile ortamıyla karşılaştıklarını lisana getirdi. Kadroya katkı sağlamak ve kalite eklemeyi amaçladıklarını aktaran Ndao, “Gücümüzün sonuna kadar her maç savaşacağız. Aile ortamıyla birlikte dönem sonunda hak ettiği üzere bir yerde bitiririz.” dedi.
Admir Mehmedi ise Antalyaspor’da forma giydiği için epey memnun olduğunu ve bu ailenin modülü olmaktan gurur duyduğunu vurguladı. Antalya’da hayli düzgün karşılandığını aktaran Mehmedi, kendisine duyulan itimadın karşılığını alanda yansıtacağını belirtti.