“Fenerbahçeli Volkan olmama niçiniyet veren bir topluluğa karşı rakip olacağım”

DeSouza

New member
VavaCars Fatih Karagümrük Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Spor Toto Üstün Lig’in 37. haftasında 15 Mayıs Pazar günü oynayacakları Fenerbahçe maçı için heyecanlı olduklarını söylemiş oldu.
Demirel, Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir işletmenin dönem açılışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Fatih Karagümrük ile maksatlarının olduğunu lisana getirdi.
“Bu fırsatı bana verdiği için liderime hayli teşekkür ediyorum.” diyen Demirel, “Bu fırsatı ben de elimden geldiği kadarıyla bana yakışan biçimde, yakışır bir biçimde yapmaya çalışıyorum. Oyuncu arkadaşlarımızla hayli uygun bir münasebetimiz var. Bu bağ doğrultusunda da sonuçları almaya başladık.” diye konuştu.
Amaçlarına yanlışsız emin adımlarla ilerlediklerini belirten Demirel, şunları kaydetti:
“İnşallah ilerleyen günlerde amaçlarımız var. Bu amaçlarımıza tahminen bu sene biraz daha elimizde olmayan sebepler var lakin önümüzdeki sene hedeflediğimiz yerlere yanlışsız ilerleyeceğiz. Çok benimsediğim, epey sevdiğim bir yerdeyim şu an. Burada olmaktan da epey memnunluk duyuyorum. İnşallah uzun vadede başarılı olarak, muvaffakiyet derken tahminen bir Avrupa kupası yolunda gidebilme yahut Türkiye liginde birinci 3-4 maksadı koyarak yolumuza ilerleyen günlerde devam etmek istiyoruz.”
Kadıköy’de Fenerbahçe’ye rakip olacağı için epeyce heyecanlı olduğunu anlatan Demirel, “Benim doğduğum büyüdüğüm Fenerbahçeli Volkan olarak, Fenerbahçeli Volkan olmama niçiniyet veren bir topluluğa karşı birinci sefer kendi büyüdüğüm konutumda rakip olacağım. İnşallah hem onlar ismine birebir vakitte bizim ismimize hoş bir maç olur.” tabirlerini kullandı.