eğer Pd'nin patronlardan arınmasını istiyorsa ben onun yanındayım

Ethereum

New member
06 Nisan 2024, 21:06

M5'lerin lideri: “Ültimatom vermedim, Demokrat Parti ön seçimleri her zaman kazanır”

Tgcom24
Conte'nin ön seçimler için Demokrat Parti'ye önerisi

5 Yıldız Hareketi'nin lideri şöyle devam ediyor: “Sakinim ama genel durum hakkında endişeliyim. Durumun karmaşık olduğu göz önüne alındığında daha da aklı başında kalmamız gerekiyor.” Conte daha sonra, seçmenlerin kimlikleri hakkında daha fazla kesinlik sağlamak için ön seçim kurallarının seçmenlerin ön kaydıyla değiştirilmesini istediğini, ancak Demokrat Parti'nin hayır diyeceğini açıkladı.

Conte: “Schlein'e ültimatom yok, duyurudan önce duymuştum”

Conte şöyle devam ediyor: “Harekete geçmeden önce diğer müttefiklerden haber almam konusunda bana yöneltilen eleştiriler mi vardı? Elly Schlein'e 'nihai' ve 'kesin' olduğumu söylemedim. Ona bu konu hakkında biraz düşünmesini ve bana haber vermesini söyledim”, diye devam ediyor Conte . “Duyuru yaptığımızda Schlein'i uyarmadığım doğru değil. Onunla yirmi dakika önce konuştum ve yirmi dakika boyunca telefondaydım.”

“Demokrat Parti ön seçimleri her zaman kazanır”

Eski başbakana göre Demokrat Parti “ön seçimleri her zaman kazanırdı, bunları yapmak için kesinlikle bizden daha donanımlıdır”.

İlgili