Berke Özer’den Fenerbahçe’ye veda

DeSouza

New member
Fenerbahçe’de mukavelesi sona eren kaleci Berke Özer, sarı-lacivertli kulübe ve taraftarlara veda etti.
Toplumsal medya hesaplarından veda açıklaması yayımlayan 22 yaşındaki file bekçisi, “Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahçe’mden ayrılıyorum. Hislerim karmakarışık. Ne anlatsam, ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli renklerini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için nitekim sıkıntı. Lakin biliyorum ki o kapı bana her vakit arkasına kadar açık.” tabirlerini kullandı.
Sarı-lacivertli kulübe en âlâ biçimde hizmet etmeye çalıştığını vurgulayan Berke Özer, şunları kaydetti:
“Bu geçen müddet benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Bana birinci günden itibaren büyük takviye oldunuz. Sizlerle birlikte üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. Sevgili ailem, Fenerbahçe’me tahminen saha ortasından artık dayanak olamayacağım lakin kalbim ve ruhum ile tüm dayanağım sürecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe’nin bir modülü, bir taraftarı olmanın gururunu ve memnunluğunu her vakit en derinden yaşamaya devam edeceğim. Bu süreçte bana dayanaklarını esirgemeyen liderimiz Sayın Ali Koç’a, yöneticilerimize, hocalarıma, ekip arkadaşlarıma, tüm kulüp işçisine ve beni hiç bir vakit yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına fazlaca fakat epey teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin.”
Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada ise Berke’nin paylaşımı alıntılanarak, “Bu forma ona hizmet edenleri unutmaz. Yolun açık olsun, muvaffakiyetler seninle olsun Berke Özer.” denildi.
Berke Özer, 2018-2019 dönemi başında Altınordu’dan transfer olduğu Fenerbahçe’de toplam 20 maça çıktı. 22 yaşındaki kaleci, 2019-2020 ve 2020-2021 dönemlerde Belçika grubu Westerlo’da kiralık olarak forma giymişti.