“Ben siyasetteyim mi? Fikrimi değiştirmedim”

Ethereum

New member
31 Ocak 2024, 18.25

Mediaset CEO'su: “Forza Italia'nın iyi bir iş çıkarabileceğini düşünüyorum ve umuyorum. Her zaman beni yetiştiriyorlar ama Tajani doğru kişi”

Forza Italia'nın geleceği – Dolayısıyla Antonio Tajani figürüne gelince, Pier Silvio Berlusconi'nin onun doğru adam olduğuna dair hiçbir şüphesi yok. Tabii ki, “Babamın liderliğini değiştirmek mümkün değil, ancak onun yarattığı şeyi ileriye taşıyabilecek insanlardan oluşan bir takım yaratmak mümkün. Büyümek için genç oyuncularla da zenginleştirilmesi gereken bir takım” diye ekliyor.

Hükümet teşvik etti – Mevcut hükümetin politikaları hakkında söylenecek bir şey yok: Pier Silvio Berlusconi, “Yapılanlar hakkında olumlu bir fikrim var” diyor. Ardından editörün yorumu: “Bizim bakış açımıza göre, ulusal ve Avrupalı şampiyonların korunmasına daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor, bu aynı zamanda internet devleri için daha kesin kurallar oluşturulması anlamına da geliyor”. Mediaset CEO'su için bu vazgeçilmez bir adım: “Şirketler açısından Avrupa şampiyonlarına sahip olmanın, Avrupa'nın güçlenmesine çok önemli bir yanıt olabileceğini düşünüyorum”.

İlgili