Batshuayi’den Beşiktaş’a duygusal veda

DeSouza

New member
Beşiktaş’ta bu dönem kiralık olarak forma giyen Belçikalı forvet Michy Batshuayi, siyah-beyazlı kulübe ve taraftarlara veda etti.
Toplumsal medya hesabından bir veda iletisi yayımlayan Batshuayi, “Beşiktaş taraftarları, elveda deme vakti geldi. Söylenecek hayli şey var ancak kısa tutmaya çalışacağım. birinci vakit içinderda buradaki sıcak karşılama için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hiç bu kadar tutkulu bir grup görmemiştim. Bu ülkeyi ve bu kadrosu epeyce sevdim, kendimi konutumda hissettim. Geride bıraktığımız dönem hayli can sıkıcı, uzun ve zordu. Ekip ve ben daha düzgününü yapabileceğimizi biliyoruz.” sözlerini kullandı.
Belçikalı futbolcu hayal kırıklıkları yaşadığından da bahsederek şunları kaydetti:
“Forma için her şeyimi verdim lakin istediğim kadar gol atamamak epey can sıkıcı oldu. Kadroyla benim için büyük hayal kırıklıkları oldu, umarım beni hoş hatırlarsınız. Üstün Kupa’yı kazanmamız, stattaki atmosfer ve en yeterli maçlarımız üzere yalnızca hoş anıları hatırlayacağım. Kulübe, bir arada çalıştığım tüm işçiye, kadro arkadaşlarıma ve Beşiktaş taraftarlarına gelecek için en güzelini diliyorum. Zira bunu hak ediyorsunuz.”