Abruzzo, Marsilio: Meloni mutlu ve gururlu

Ethereum

New member
Tgcom24
“Tarihi sonuç, bir başyapıt yarattık”

Marsilio, “Yapılan işin meyvesini yakında gösterebiliriz” diye ekledi, “5 yıllık görev süresi boyunca direnip fikir birliğine vararak seçim kampanyasını sürdürdük ve seçim kampanyası bir başyapıttı. Abruzzo için tarihi bir sonucu eve getirdik”. “Abruzzo halkı, sonunda bizi dinleyen ve nesillerdir çözülmeyi bekleyen sorunları çözmemize yardımcı olacak bir hükümetin var olduğunu algıladı.”

“Uzun atış, geniş şutu yendi”

Marco Marsilio, “Şaka yapmak gerekirse, uzaktan şut, geniş şutu yendi” dedi. Abruzzo Bölgesi'nin yeniden başkanı seçildi Tercihlerin %53,50'si ile bugün L'Aquila'daki Palazzo Silone'da konuşuyoruz. “Bu, bire bir karşı ilk fırsattı, heyelan derbisiydi, hükümete iyi gittiğinin bir göstergesiydi.” “Merkez solun birlik ruhu taşıdığı ve ulusal yazı işleri güçlerinin birlikte sahaya çıktığı ulusal öneme sahip bir seçim olacağına ikna olmuştum. Bugün uzak atışın geniş atışı yendiğini, ezici bir çoğunlukla kazandığını söyleyebiliriz. İtalya'nın her yerinden tebrikler alıyorum: Herkes merkez sağa karşı sahaya çıktığı için büyük bir beklenti vardı. Bu tam anlamıyla merkez sağın kazandığı bir derbiydi ve bu aynı zamanda hükümetin iyi durumda olduğuna dair de yararlı bir gösterge. ve vatandaşları memnun olan”.

“Asla soruşturulmaz, şikayette bulunulur”

“Daha sonra iftiraya sürüklenen kişisel nitelikteki saldırılar.” Bu, kendisine saldıranlara karşı şikayette bulunduğunu açıklayan, Abruzzo bölgesinin yeniden başkanı seçilen Marco Marsilio tarafından söylendi. “Ben hiç soruşturulmazken eşimle birlikte soruşturulduğumu sıfırdan icat ediyorum!”. Yeniden onaylanan başkan Marco Marsilio, “bir bölgeyi kargaşa içinde boyayan ve çok ciddi yalanlar yazarak aileme kişisel saldırılar başlatan editoryal savaş gemilerinin sunucusuna” karşı şikayetlerini duyurdu. “Durum böyle değil: Bu, bakanların varlığını eleştirecek kadar ileri giden düşmanlarımızın gösterdiği şizofrenik ve çelişkili öneriyi vatandaşların anladığı bir seçim kampanyasıydı. Ancak Abruzzo'da tek bir hafta bile yoktu. Bir hükümet adamı gelmedi. Sorun şu ki 30 yıldır çok az geldiler. Biz beklentileri yükselttik, artık gerçekleşmesi gerekiyor, diğer taraftan bakanlar işin başladığını iddia etmeye başladılar ve bu da önümüzdeki dönemde gerçekleşecek. Son yıllarda bunu başaracağız.”

Conte ve D'Amico'dan telefon görüşmesi, açık zafer tanındı

“Bu sabah saat 10'da beni arayarak iyi çalışmalar dileyen ve açık zaferi takdir eden Luciano D'Amico'yu tebrik ediyorum”. Abruzzo Bölgesi'nin yeniden seçilen başkanı Marco Marsilio, bunu Bölgenin L'Aquila'daki genel merkezi Palazzo Silone'nin oditoryumunda düzenlenen ilk basın toplantısında söyledi. “Kısa bir süre önce Giuseppe Conte de beni arayarak zaferin hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde tanındığını bildirdi” diye ekledi. “Ayrıca Luciano D'Amico'nun Bölge Konseyi'nde kalmasını ve muhalefete liderlik etmesini, hatta belki de seviye ve kalite olarak büyümesini sağlamasını diliyorum çünkü o bundan her şeyi kazanıyor.
Abruzzo” diye altını çizdi.