Vergilerden yoksullukla mücadele sübvansiyonlarına kadar çalışma kararnamesi

Ethereum

New member
Katılım ödeneği, 1 Ocak’tan itibaren engelli, küçük ve yaşlı ailelere maksimum 9.360 Euro Isee ile gidecek. Aylık maksimum 500 Euro’ya kira için 3.360 Euro’luk bir yardım eklenir. 12 aylık bir iş teklifini reddederseniz, yardım kaybedilir

Mutlak yoksulluk içinde olan 18-59 yaşındakiler için ise, “Etkinleştirme Aracı” 1 Eylül’den itibaren gelecek: eğitim veya kamu hizmeti görenler için en fazla 12 ay için 350 avro.

Güvenlik cephesindeki müdahalelerle birlikte her iki önlem üzerinde daha fazla kontrol. Çocuklarını dönüşümlü okul ve iş yerinde kaybeden aileler için de bir tazminat fonu oluşturuldu.

Arz ve talep arasındaki buluşmayı kolaylaştırmak için, istihdam merkezleri ve ajansları, INPS, eğitim kurumları ve şirketlerin diyalog kurmasını sağlayacak ulusal bir platform yakında faaliyete geçecek.

Yan haklar için yeni, mal veya hizmet şeklinde ödenen tazminat: çocuklu çalışanlar için 3.000 Euro’ya kadar vergiden muaf [C]

Belirli süreli işe alım yapan şirketler için daha basit kurallar (Onur Kararnamesi’nin sınırlarının gevşetilmesiyle): 12 aya kadar ödeme için sebep yok ve turizm sektöründe daha kolay kuponlar.