vatandaşlık gelirinin yarısına mal oluyor

Ethereum

New member
10 Eylül 2023 10:34

Altyapı Bakanı, “11-12 milyar dolara mal olacak, makul bir rakam. Bu hükümet ve İtalya için olağanüstü bir kartvizit olacak. Gelecek yıl başlıyoruz” dedi.

Pontida’da Le Pen’le lig

Pazar günü Birlik Pontida’da toplanacak ve “olağanüstü bir konuk” olarak orada olacak. Marine Le Pen, Salvini, “Paris’ten uçakla direkt gelecek” dedi. Gazete. “Bana az önce militanlarımıza ve dostlarımıza onun gelişini anlatmak için sosyal medyada yayınlayacağım bir video gönderdiniz” diye doğruladı ve şunun altını çizdi: “Avrupa’da merkez sağ ancak birlik olursa kazanabilir“.

Merkez sağ Le Pen’le mi yoksa Macron’la mı olacağına karar veriyor

Forza Italia, Le Pen ve Alman aşırı sağı hakkında bilgi sahibi olmak istemiyor. “Burada elektrikli arabaları ve yeşil evleri dikte eden, masada nasıl ve ne yiyeceğimizi belirleyen ama sınırlarımızı savunmak için parmağımızı bile kıpırdatmayan Avrupa’yı sola mı bırakacağımıza karar vermemiz gerekiyor. Avrupa’yı sosyalistlere ve Macron’a mı bırakmak istiyoruz? Avrupa sağı üç büyük aileye bölünmüş durumda ama İtalyan merkez sağı da üç dört grubu bir araya getiriyor. Farklılıklarımız var ama birbirimize saygı duyuyoruz ve bazı büyük ortak hedeflere ulaşmak için savaşıyoruz. Le Pen’le sık sık konuşuyorum, birçok noktada ortak vizyonumuz var. Bunun bize katma değer sağlayabileceğine inanıyorum”, yorumunu yaptı Salvini.

Le Pen: “Özgürlük için birlikte mücadele etmenin mutluluğunu yaşatacağız”

“Sevgili İtalyan dostlar, büyük dostum Matteo Salvini’nin daveti üzerine 17 Eylül’de Pontida’da sizlerin yanında olacağımdan büyük mutluluk duyuyorum. VeDoğal olarak geleceği özleyeceğiz, halklarımızın özgürlüğü, demokrasisi için birlikte mücadele etmenin mutluluğunu yaşayacağız. uluslarımızın. Ama başka bir şey eklemeyeceğim, ayın 17’sinde görüşürüz.” Fransız aşırı sağının lideri Marine Le Pen, Matteo Salvini’ye gönderdiği ve Altyapı Bakanı’nın kendisi hakkında yayınladığı videoda bunları söylüyor. kanal

İlgili