“Umarım Michela Murgia artık başbakan olmayacağım günü görür”

Ethereum

New member
başbakanın mesajı

Giorgia Meloni, Michela Murgia ile dayanışmasını Facebook’taki bir gönderiye emanet ediyor: “Uzun bir röportajından yazar Michela Murgia’nın çok kötü bir hastalığa yakalandığını öğrendim. Onunla hiç tanışmadım ve fikirlerini hiç paylaşmadım ama Ona sarılmak ve onu desteklediğimizi söylemek istiyorum – diye yazıyor Başbakan – Ve umarım onun umduğu gibi artık Başbakan olmayacağım günü görebilecektir, çünkü ben uzun süre kalmayı ve işimi yapmayı hedefliyorum. Hadi Michela!”.

Tüm siyasi güçlerden dayanışma

Ayrıca Başbakan Yardımcısı Matthew Salvini “Çok ciddi sağlık sorunlarını anlatan ve aynı zamanda hayatı, işi ve vizyonu hakkında kalbini açan Michela Murgia ile yapılan röportaj beni çok etkiledi. Politik mesafe veya değerler bu davanın bununla hiçbir ilgisi yok. Eleştirilerinizi çok uzun bir süre almayı gerçekten umuyorum.” Bunlar yerine, Kuzey Ligi’nin sözleri Susanna Ceccardi: “Hastalık karşısında mesafeler kayboluyor ve hepimiz kendimizi eşit derecede kırılgan buluyoruz: Dayanışmam, bu hassas anda güçlü bir kadın olan Michela Murgia’ya, hala uzun süre çatışabilme umuduyla.” Ayrıca enza bruno bosioDemokrat Parti’nin ulusal liderliğinin bir üyesi, yazarla dayanışmasını dile getirdi: “Mümkünse, Michela Murgia’nın bu röportajını okuyun. Çok güzel. Karşıdan karşıya geçenlerin duygularını tam olarak ifade eden bir umut mesajı. bu nehir. Hangisi yaşam nehridir”.