Türkçe online alışveriş platformları Amerika’da yaygınlaşıyor

Ethereum

New member
Test sürüşü yaparak para kazanmaktan temel gereksinim mamüllerine yönelik kampanyalara, parasız eser tecrübelerinden fiyatsız eğitim programlarına kadar Amerika’da tüketicilere hayli sayıda fırsat sunuluyor. Alışveriş, eğitim ve şahsi gelişim alanındaki indirim ve fırsatları bir ortaya getiren Türk yatırımcılar, Amerika’daki gurbetçilerin hayatına kılavuzluk ederken Türkiye’dekilerin bile radarına giriyor.

Dışişleri Bakanlığı’nın bilgilerine nazaran Amerika, en hayli Türk’ün yaşadığı ülkeler içinde 5. sırada yer alıyor. Ülkede New York, Kaliforniya, New Jersey, Florida, Teksas ve Illinois üzere epey sayıda eyalette yüz binlerce Türkçe konuşan insan hayatını sürdürüyor. Dijital teknolojiyi süratle benimseyen bu kesim, Amerika’daki ücretsiz eser, indirimli alışveriş ve eğitim fırsatlarından yaralanmak emeliyle Türkçe platformlara yöneliyor.

Avantajlı alışveriş, eğitim ve şahsi gelişim fırsatları sunan hayat, eğitim, alışveriş platformu AmerikadaYasiyorum.com’un Türkiye Pazarlama Yöneticisi Deniz Aydın, “Amerika, indirimli ve parasız alışveriş imkanlarının yanı sıra şahsi gelişim ve eğitime yönelik fiyatsız hizmetleriyle adeta bir fırsatlar ülkesi. Türkçe konuşanların birçok bu fırsatlardan yararlanabilmek için Türkçe rehber arayışına giriyor.

Ortalarına her gün yenilerinin eklendiği fırsatların tümünü bir ortaya getirdiğimiz yeni platformumuzla, Türkçe konuşanların ülkedeki hayatını kolaylaştırırken konforlu hale getiriyoruz. Günlük indirim ve fırsatların yanı sıra, Amerika’da yaşama dair yol gösterici içeriklerimizle kısa müddette Instagram’da fenomen olduk” dedi.

AMERİKA’DAKİ TÜRKLERİN TAHLİL ORTAĞI

Amerika’daki hayatın tüm dinamiklerini dijital ortamda bir ortaya getirdiklerine değinen Deniz Aydın, “Her gün internet sitemiz ve amerikadayasiyorum Instagram hesabımız üzerinden binlerce aktüel fırsat paylaşıyoruz. Bilhassa markaların tüketicilere denemeleri için ücretsiz sunduğu eserleri herkestilk evvel duyuruyor ve bu mamüllerin kullanıcılarımıza fiyatsız olarak ulaştırılmasını organize ediyoruz.

Ülkede sunulan alışveriş fırsatları, bütçe dostu taraflarıyla Amerika’da yaşamayan Türkleri bile cezbediyor. Amerika’daki fırsatlardan yararlanarak tasarruf elde edebiliyorlar” dedi.

TÜRKLERİN ÖMÜR DANIŞMANI

Amerika’da kalıcı bir hayat inşa etmek isteyen Türklere ömür danışmanlığı hizmeti de verdiklerini söyleyen AmerikadaYasiyorum.com Türkiye Pazarlama Yöneticisi Deniz Aydın, “Alışverişlerinde indirimlerden yararlanmak, kupon kullanmak, parasız eserleri deneyimlemek isteyen her insanın favorisi haline geldik. Amerika’da yaşayanların tüketim alışkanlıklarını değiştiriyor, ömürlerine rehberlik ediyoruz” dedi.