Rockstar Games GTA 6 Sızıntılarına Savaş Açtı: Görüntülerin Doğruluğu Büyük Ölçüde Kanıtlandı

Bakec

New member
GTA 6 cephesinden gelen şok sızıntıların akabinde Rockstar Games vakit kaybetmeden karşı atağa geçti. Rockstar Games paylaşılan 90 görüntü için internette adeta ava çıkarak imajlara telif atmaya başladı. Bu adım ise manzaraların doğruluğu konusunda en büyük delillerden biri olarak nitelendirildi.

Global oyun basınının en muteber isimlerinden olan Jason Schreier da imgelerin gerçek olduğunu düşündüğünü söylemiş oldu.

Daha yeni uyandım ve çabucak hemen kimseye sormadım lakin sızıntıların ölçeğine nazaran bunun gerçek olmadığını hayal etmek güç. Artı iki ana karakter ve Vice City bu yılın başında bildiklerimle uyuşuyor.

Schreier çabucak sonrasındasında imgelerin doğruluğunu teyit ettirdiğini de deklare etti.

Pek kuşku yoktu lakin Rockstar kaynaklarından bu hafta sonu gerçekleşen büyük GTA 6 sızıntısının gerçekliğini onaylattım. Manzaralar elbette erken basamaktan ve tamamlanmamış. Bu görüntü oyunları tarihli en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus.

Rockstar Games ise sızdırılan tüm görüntülere önemli bir savaş açtı.

Sosyal medya ve forumlarda dolanan imgeler için anında harekete geçen Rockstar Games büyük bir paklık hareketine girişti. En ufak sızıntı kesimini bile atlamadan imajları internetten temizlemeye çalışan Rockstar Games cephesinde yangın büyüyerek devam ediyor.

Oyun hakkındaki bir hayli ayrıntı da bu manzaralarla birlikte doğrulanmış oldu.

Sızdırılan 90 görüntü geçersiz olamayacak kadar isabetli görünürken daha evvel dedikodusu dolanan ayrıntılar da resmi olmasa da doğrulanmış oldu. Oyun hakikaten de Vice City’de geçecek üzere görünüyor. Buna ek olarak bayan ana karakterimiz de birinci sefer gözler önüne serildi. olağan olarak tüm manzaraların oyunun çabucak hemen geliştirme basamağından olduğunu, oyunun resmi çıkışına kadar bir epey değişiklik yaşanabileceğini de hatırlatmakta yarar var.