QUA Granite ile Mehmet Ceylan Yapı rekor satışa imza attı

Ethereum

New member
2022’yi iki yeni üretim sınırını devreye aldığı fabrikasında 41 milyon metrekare üretim kapasitesine ulaşarak kapatan QUA Granite, 2023 yılına da argümanlı yeni satış muahedeleriyle başladı. Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi olan ve kuvvetli bayi ağıyla her bölgede müşterilerine kaliteli servis hizmeti sunan QUA Granite, Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketi Mehmet Ceylan Yapı ile 1 milyar TL satış mutabakatı yaparak kıymetli bir iş birliğine imza attı.

Rekor satış kontratı; QUA Granite İdare Konseyi Lideri Ali Ercan ve Mehmet Ceylan Yapı İdare Şurası Lideri Mehmet Ceylan’ın iştirakiyle gerçekleşen imza merasiminde resmiyete döküldü.

Anlaşmayı pahalandıran QUA Granite İdare Heyeti Lideri Ali Ercan, “QUA Granite olarak en kıymetli iş ortaklarımızdan Mehmet Ceylan Yapı ile imzaladığımız satış muahedesi, başarılı projelere giden yolda 2023’ün birinci adımı. Rekor bir satışa imza attığımız bu muahede ile var olan iş birliğimizi daha da güçlendirmekle birlikte kapsamını da genişlettik. Her iki taraf için de güzel olmasını dilerim. QUA Granite olarak Türkiye genelinde bayi ağımızı genişleterek şartsız müşteri memnuniyeti prensibimizi, bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

QUA Granite’in Ege Bölge bayisi Mehmet Ceylan Yapı, İzmir’de 2.650 metrekare kapalı, 2.000 metre açık olmak üzere 4.650 metrekarelik mağazası ve Kemalpaşa’da 30 bin metrekarelik stok alanı ile çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mehmet Ceylan Yapı, QUA Granite’nin estetik ve tasarımı bir ortaya getirdiği granit mamüllerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam edecek.