Psd'Az merkez sağın içinde kalıyor

Ethereum

New member
Tgcom24

“Psd'Az ulusal konseyi, kapsamlı tartışmaların ardından, son beş yılda Bölgenin Sardunya liderliği altında ifade edilen iyi yönetim açısından sürekliliğin değerini yineledi ve Sardunyalıların ve Sardunyalıların üstün çıkarlarını değerlendirdi. Moro, reform süreçlerinin tamamlandığını ve programların başladığını gören Sardinya'nın, halihazırda mutabakata varılan programatik noktalara dayanarak sivil toplum ve Sardunya merkez sağıyla programatik anlaşmayı onaylamaya karar verdiğini belirtti.

“Bir yüzyılı aşkın bir süredir kendisi için ön eğilimler peşinde koşmayan, ancak -belgede okuduğumuz gibi- Sardunya halkının mutluluğunu inşa etmeye çalışan bir partinin cömertliğini dikkate alan ulusal sekreter Christian Solinas, birliği desteklemek için ve Sardunya merkez sağının formül hükümet politikasının sürekliliği, Bölgeye liderlik etmek için yeniden adaylığını geri çekti”.

“Şahsen ben – Solinas çekinceyi feshetmeden önce söylemişti – çok az şeyi temsil ediyorum, gerçek değer bu parti, onun idealleri ve tarihidir. Kendi kişiliğimin ötesinde projenin daha büyük olduğunu ve politik bir bağlılığa değer olduğunu düşünüyorum. Süreklilik bir değerdir. genel ve hatta daha da fazlası, özerklik tarihinin en karmaşık yıllarından biri olan bu beş yıldan sonra, ancak bir rota çizen önlemleri uygulamaya koyduk, bir durma noktası işaretlemek utanç verici olur, benim şahsımın ötesinde proje daha büyük “