“Polis sayesinde, hata yapanlara yaptırım uygulanacaktır”

Ethereum

New member
Tgcom24
“Polis sayesinde, birisi hata yaparsa ona yaptırım uygulamak doğru olur”

“Sadece bir şeyler yolunda gitmediğinde polis hakkında konuşamazsınız – diyor Tg2 Post ile yaptığı röportajda – çünkü diğer tüm vakalarda, 120 polis memurunun hastaneye kaldırıldığı ve yaralandığı durumlarda Kamu düzenini, güvenliğimizi sağladık, hatta belki maaşlarımız yetersiz olsa da kimse onlara teşekkür etmedi” dedi.

“Belki de bunu yapmanın zamanı gelmiştir, polise her gün yaptıkları kıymetli iş için teşekkür edin. Birisi hata yaparsa açıkça müdahale etmesi ve kanunlarımız gereği yaptırım uygulanması gerektiği anlaşılmalıdır diye düşünüyorum. Bizim güvenliğimizi garanti altına almak için her gün kendi güvenliklerini riske atanların kurumların desteğini elinden almak çok tehlikeli, çok tehlikeli hale gelebilecek bir oyundur.”

“İtalyanları insansız hava araçlarıyla kovalayanlardan ders kabul etmiyoruz”

Meloni bir kez daha şöyle belirtiyor: “Yerde hareketsiz oturan savunmasız işçilere tazyikli su sıkanlardan veya İtalyanları sahilde tek başına insansız hava araçlarıyla kovalayanlardan otoriter hükümete dair dersler de yok”.

“Süper bonus sorumsuz tedbir, 160 milyar delik”

Meloni'ye göre süper ikramiye, “uygulama şekli açısından sorumsuz bir önlemdi ve ne yazık ki ücretsiz değildi: evi olmayanlar bile bunun bedelini tüm İtalyanlar ödüyor”. Süper ikramiye nedeniyle şöyle açıklıyor: “Devlet bütçesinde 160 milyar dolarlık bir boşluk var: Ortalama olarak dört mali yasa var ve bunlar sağlık hizmetlerinden, okullardan ve vatandaşların temel ihtiyaçlarından alınan kaynaklardır. , esas olarak ikinci şeyleri yenilemek için. “.

Sardunya Bölgesi, Meloni: “Yenilgi bizi daha iyisini yapmaya teşvik ediyor”

Başbakan ayrıca Sardunya'daki bölgesel seçimlerin sonuçlarına da dönüyor. “Benim siyasi değerlendirmem şu ki, her ne kadar merkez sağ listeler oyların çoğunluğunu alsa da, cumhurbaşkanı adayıyla kazanamazsak bir şeyler ters gitmiş demektir. Üzgünüm ama aynı zamanda şunu da düşünüyorum: Yenilgiler kendinizi sorgulamanız için bir fırsattır: Bunu gelişmek ve daha fazlasını ve daha iyisini yapmak için bir teşvik olarak görüyorum.”