Pd Sekreterliği, Elly Schlein ekibi tanıtıyor

Ethereum

New member

İsimler

Alexander Alfieri Pnrr ve Reformlar heyetine sahip olacak; David Baruffi yerel makamlara gidecek; Martha Bonafoni sekretaryanın koordinatörü olacak ve aynı zamanda Üçüncü sektör ve derneklerle ilgilenecek; Stephanie Bonaldi Kamu Yönetimine ve mesleklere ve yeniliklere delegasyona sahip olacak; Annalisa Corradoeski yeşil İtalya sözcüsü, ekolojik dönüşüm ve Yeşil ekonomi ile ilgilenecek; Alfredo D’Attorre üniversiteye gidecek, marco furfaro siyasi girişimlerden sorumlu olacak ve aynı zamanda eşitsizliklerle, refahla mücadele ile ilgilenecek; Maria Cecilia Guerra emek politikalarına gidecek; camilla laureti tarım politikalarını takip edecek; Merve Mahmud katılım ve siyasi oluşum için heyet bulunduracaktır.

hala Pierfrancesco Majorino göç politikaları ve barınma hakları ile ilgilenecek; Irene Manzi okula heyet sahip olacak; Antonio Misiani ekonomi finans şirketleri ve altyapılarıyla ilgilenecek; Vincent Rando mafyaların aksine yasallık ve şeffaflık; Sandro Rutolo bilgi, kültür, kültürler ve bellek; Marco Sarracino Bölgesel Uyum, Güney ve iç alanlar; Marina Serene Sağlık ve Sağlık; Deborah Serracchiani adalet; İgor Taruffi Organizasyon Müdürü olacak e İskender Zan Haklarla ilgilenecek.

Bu üyelerin yanında sekretaryanın hemen yanında oturacaklar. belediye başkanları koordinatörü ve bölge sekreterleri koordinatörü. Ayrıca sekretaryaya daimi davetliler olacaklardır. Demokratlar Konferansı sözcüsü ve genç Demokratları temsil edenler. Daha sonra bir dizi inşa edilecek ilgili bölümler Sekretarya çalışmalarını belirli sorumluluklarla kim destekleyecektir, örneğin: Spor politikaları departmanı (Mauro Berruto), Dijital geçiş, açık bilim ve büyük veri departmanı (Annarosa Pesole), Dahil etmek için Tüm Engellere Karşı Departmanı (Iacopo Melio ). Son olarak: Giovanni Gaspare Righi, Elly Schlein’ın genel sekreteri olurken Flavio Alivernini, Demokrat Parti’nin sekreteri ve iletişim müdürü sözcüsü olacak.

Schlein: “Zan, Meloni’ye karşı geri adım atıyor”

“Bunu son haftalarda da gördük”, haklar konusunda “herhangi bir fethi doğal karşılayamayız, Meloni’nin bu arazide atmak isteyeceği geriye doğru adım atmak ve ileriye doğru adım atmak için tüm bağlılığınıza, enerjinize ve becerilerinize ihtiyacımız var.” “. Alessandro Zan’ın haklar delegasyonu ile sekreterliğe girdiğini duyuran dem sekreteri ilan etti.

“Harika bir takım, Meloni için sorun olur”

Schlein, “Seçim yapmak asla kolay değildir, bu sadece başlangıç, bizi bekleyen zorluklara hazırlanmış çok sağlam bir ekibin bileşimi. Tüm becerileri yeniden değerlendirmenin yollarını bulmayı ihmal etmeyeceğim”, diye açıkladı Schlein. Schlein, “Yeni Pd sekreterliği, özellikle bugün hükümettekilerle karşılaştırıldığında yüksek kaliteli bir ekip, bu alanların ve sorunların her birinde meydan okuyacağız. Giorgia Meloni için bir sorun olmayı istemeye devam edeceğiz,” dedi. “Oluşturduğumuz ekibin yenilenme, açıklık ve sağlamlığın doğru karışımı olduğunu düşünüyorum”.

“Biraz uzun sürdü, şimdi harika iş

Schlein, “Bizi çok iş bekliyor, aslında kurulumda biraz uzun sürdük,” diye itiraf etti. “Gerçek bir basın toplantısı düzenlemediğimiz için özür dilemek istiyorum, en kısa zamanda yapmayı taahhüt ediyorum. Hem profesyonel hem de özel olarak karmaşık aylardan, arka arkaya üç seçim kampanyasıyla geldim. Şimdi inşaat çalışmaları başladı. sekretarya, birkaç gün dinleniyorum, 26 Şubat’tan beri durmadım”.