Öldükten daha sonra Görüntü Oyunu Karakteri Üzere Hayat İstatistiklerini Görmek İsteyen Oyuncuların Garip Fikirleri

Bakec

New member
Bazı oyunlarda karşınıza çıkan, oyun uzunluğu yaptıklarınızı takip eden bir istatistik sayfası hayal edin. Attığınız bütün adımları ölçen, kaç sefer iksir içtiğinizi söyleyen, kaç düşman öldürdüğünüzü içeren bir sayfa. Artık de bunu gerçek hayata uyarlayın bakalım. Öldükten daha sonra hayatınıza dair hangi istatistikleri bu türlü görmek isterdiniz? İşte bu soruya oyuncuların verdikleri kimi değişik cevaplar!

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. Kaç hayatı kurtardım?

Belki de farkında olmadan, kelebek tesiri sayesinde birkaç hayat kurtarmış olabiliriz. Bilsek kötü olmazdı açıkçası.

Mobil oyunlar tüm dünyada yükselişteyken ülkemiz ise bu alanın bayrak taşıyıcıları içinde.
👇

2. Testlerde kaç sefer gerçek karşılığı değiştirip yanlış yaptım?

Hepimiz testlerde emin olamadığımız şıkları biroldukça defa öteki bir yanıtla değiştirip kararında hüsran hayatıştır. Sanki kaç kere yanlışsız karşılığı değiştirip yanlış yapmışızdır?

3. Kaç kişi beni hayal ederek mastürbasyon yaptı?

Hepimizin hayatta bir kere olsun aklına gelen bir sorudur bu. Kaç sefer mastürbasyon yaptığımızı da ekleyebiliriz aslında. Bunların karşılığını hayat sonundaki istatistik ekranında görmek merakımızı bir nebze giderebilir, ne dersiniz?

4. Kaç kere oburunun fotoğrafının art planında çıktım?

Fotoğraflarımızda fark edebileceğimiz üzere art planda dikkat çeken biroldukca yabancı, tanımadığımız kişi ortaya kaynayabiliyor. Elbet ki biz de diğerlerinin fotoğrafında tıpkı durumda oluyoruz.

5. Haritanın yüzde kaçının kilidini açtım?

Bu sorunun yanıtı biroldukça kişi için, bilhassa de mevcut Türkiye’nin vatandaşları için üzücü olacak olsa da dünya haritasının gittiğimiz yerlere bakılırsa tıpkı bir strateji oyunundaki üzere açıldığını görmek hoş olabilirdi.

6. Kaç kişinin benle flörtleştiğini anlayamadım?

Flört konusunda pek de parlak olmayan biroldukça kişi, kendileriyle ilgilenenlerden gelen kimi işaretleri kaçırabiliyorlar. Bu işaretler biroldukca durumda daha sonradan dank etse de fırsat oldukcatan kaçmış oluyor.

7. Kaç hayvanın başını okşadım?

Sevimli dostlarımızla ilgili ilgimizi çekebilecek birfazlaca istatistik bulabiliriz aslında. Kaç adedini sevdik, toplamda kaç saat sevdik, kaçıyla konuştuk? Kim bilir?

8. Bütün beşerler içindeki sıralamam nedir?

Mental durum, fizikî sıhhat, etik bedeller üzere her şeyi göz önüne alan objektif bir sıralamada tarihte hayatış olan bütün beşerler içinde sanki kaçıncı sırada olurdunuz?

9. Yaptığım en imkânsız şey neydi?

İlginç ve merakını çok merak edebileceğimiz bir soru: Yaptığımız her şey içinde gerçekleşme oranı en düşük olan şey neydi? Sizinki ne olurdu?

10. Toplamda kaç saat ağladım?

Sizce ömrünüzde toplamda kaç saatinizi hüngür hüngür ağlayarak geçirmişsinizdir?