Marcello De Agelis, Lazio Bölgesi iletişim sorumlusu görevinden istifa etti

Ethereum

New member
De Angelis istifa mektubunda şöyle yazıyor: “Dikkatli bir şekilde düşündükten sonra kendimi her şeyi kabul edeceğim bir seçim yapmak durumunda buluyorum.”
sorumluluk. ben … idim yağmalanmış bir Facebook gönderisi için şüphelerimi dile getirdim benden önce, benden daha iyi ve daha yetkili bir şekilde birçok kişinin benzer şekilde ifade ettiği hukuki bir mesele hakkında”.

Şüphe etme ve muhalif olma hakkımı talep ediyorum – Bölge başkanına hitap etmeye devam ediyor – bunu inkar edemesem bile uygunsuz bir şekilde ifade edilmiş ve bunun için özür diledim. Bugün temsil ettiğiniz kuruma karşı şiddetli siyasi baskı uyguladım ve rakiplerinizin hiçbir argümanının veya istedikleri kararları empoze etme gücünün olmadığının farkında olmasına rağmen, benim kendi vicdanım benden bir adım atmamı isteme konusunda onlarınkinden daha güçlü ve meşrudur. geri. Korkunç çamur makinesi herkesi ezebilir beni hedef aldı hayatımı karıştırırken kendimi yağmalıyorum”.

Lazio’nun eski iletişim başkanı şunları hatırlatarak devam ediyor: “trajik bir şekilde varlığımın yarısını ödedim sahip olmadığım ama kendimi kurtaramadığım hatalarutanç verici bir şekilde sorumlu hissettiğim tek şey: geçmişte bir metin bestelemiş olan Nefret mesajı olarak gördüğüm bir şarkı Birçoğu artık arkadaşlarım, kız arkadaşlarım, meslektaşlarım, komşularım, takdir ettiğim, hayran olduğum, sevdiğim insanlar ve hatta aile üyelerim olan suçsuz insanlara karşı duyarsızım. Bunun için kendimi affedebilir miyim bilmiyorum ve başka kimsenin de bunu yapmasını beklemiyorum.”

De Angelis sözlerini şöyle açıklıyor: “Geçmişteki sorumluluklarımın, benden çok daha iyi insanların kamu yararı için yaptığı olağanüstü çalışmaları lekelemesine veya gölgelemesine izin veremem” ve şunu doğruluyor: “benim istifam ani etkiyle”.

Lazio Bölge Başkanı Francesco Roccasahip olduğunu bildirdi istifayı kabul etti ve sahip De Angelis’e teşekkür etti “başkanlığını yaptığım kurumu koruduğum için kabul edilemez sömürü Bu haftaların 45 yıl önce yazdığı ve tüm utancını ve dehşetini kamuoyu önünde dile getirdiği bir şarkının bedelini ödeyerek.