“Kötü bir ortam var, bana ve hükümete saldırıyorlar”

Ethereum

New member
06 Mart 2024 17:49

Başbakan polis sendikalarıyla yaptığı toplantıda: “G7 başkanlığımız var, çok zorlu bir yıl olacak, bu da güvenilirliğimizi etkiliyor ve bana çok zor yılları hatırlatan tonlar görüyorum”

Tgcom24
“Polise karşı karalama kampanyası yürütülüyor”

Toplantı sırasında başbakan şunu hatırlatmak istedi: “Son aylarda gerçekleşen gösterilerin %97'sinde kritik bir sorun yaşanmadı. Vakaların yalnızca %3'ünde tespit edildi ve bu da olayın mükemmel bir şekilde yönetildiğini gösteriyor.” kamu düzeni ve hassas siteleri koruma yeteneğiniz. Bunlar tekrarlamak ve altını çizmek doğru olan gerçekler çünkü maruz kaldığınız sistematik karalama kampanyasının adaletsiz olduğuna inanıyorum.”

“Gösteri hakkıyla kurallara saygının dengelenmesi”

“Son aylarda ve haftalarda yaşananlar ışığında bu toplantıyı düzenlemeyi önemli gördük. Bildiğiniz gibi özellikle Ortadoğu'da çatışmaların alevlenmesinden sonra sokak gösterilerinde yaşanan artış, olaylara yol açtı. hepiniz için nitelik ve nicelik olarak daha yoğun bir bağlılık. 7 Ekim'den bugüne aslında binden fazla sokak girişimi oldu. İtalya, diğer ulusların aksine, Filistin lehine gösterileri yasaklamadı çünkü bizim için Herhangi bir siyasi görüşü ifade etme hakkının tam olarak garanti altına alınması esastır. Bu, onu yöneten kurallara saygı gösterilmesi ve protestocular tarafından hedef alınan, çoğu zaman siyasilere atfedilebilen hassas hedeflerin gerekli şekilde korunması ile dengelenmesi gereken bir haktır. İsrail Devleti'nden çok Yahudi dininin sembolleridir (ikincisinin de savunulması gerektiği göz önüne alındığında)”.

İlgili