Giorgia Meloni: "Giambruno ile ilişkim burada bitiyor" | "Yollarımız uzun zaman önce ayrıldı"

Ethereum

New member
Giorgia Meloni şöyle açıklıyor: “Savunacağım, arkadaşlığımızı savunacağım ve ne pahasına olursa olsun annesini seven ve benim sevemediğim gibi babasını da seven yedi yaşındaki bir kızı savunacağım. benim. Bu konuda söyleyecek başka bir şeyim yok.”

“Evimde vurdular ama beni zayıflatamadılar” “Evimde vurarak beni zayıflatmayı uman herkes şunu bilsin ki, damla taşı ne kadar sökmeyi umsa da, taş taş olarak kalır.” ve damla sadece sudur” diye yazıyor başbakan bir kez daha.

Birkaç siyasi üs bir ifadeyi ifade etmek istediler başbakana yakınlık mesajı. “Dostluğum ve desteğimle Giorgia’ya çok güçlü bir şekilde sarılıyorum. Başınız dik ilerleyin!”. Başbakan yardımcısı ve Lig lideri bunu sosyal medyada yazdı: Matteo Salvini. “Giorgia, sana sarılıyorum.” Başbakan yardımcısı da sosyal medya aracılığıyla bunu yaptı Antonio Tajani. “Küçük bir kızın da dahil olduğu özel bir aile meselesi nedeniyle Giorgia Meloni’ye maksimum saygı. Ayrılıklar her zaman çocukların mümkün olduğunca korunması gereken acı verici geçişlerdir. Bu nedenle herhangi bir siyasi spekülasyon saçma ve yersiz olacaktır. Dayanışmam Giorgia Kavunları ile”. Bunu X’e yazıyor Mariastella GelminiSenatör ve Eylem sözcüsü.

“Üstümüze aldığımız rollerin ötesinde kadın olarak kalabilmek kolay bir iş değil. Çocuklarımıza olan sevgimiz bizi olduğumuz gibi kaya haline getiriyor ve en iyiyi seçmemizi sağlıyor. Her şeyin nedeni ortada. Bir dizide canlandırdığı Giorgia Meloni’ye kucak dolusu sevgiler. Özgür bir kadın olarak zor bir an. Şimdi bırakın bir anne olsun”, diyor PD MEP Alessandra Moretti.