Friuli-Venezia Giulia, Fedriga için büyük zafer: “Onur”

Ethereum

New member
Boşaltmak

Friuli-Venezia Giulia’daki bölgesel seçimler için nihai katılım %45,26’dır (kayıtlı 1.109.395 seçmenden 502.203 seçmen). Rakam beş yıl öncesine göre düştü: Aslında bir önceki seçim turunda, sandıklar kapandığında, uygun seçmenlerin %49,65’i oy kullanmıştı.

Fedriga: “Yapılan işler halk tarafından takdir ediliyor”

Friuli-Venezia Giulia’nın onaylanan başkanı hararetle şunları söyledi: “Onay tüm beklentilerin üzerinde. Fvg seçmenlerine beni Bölgenin başında onayladıkları için teşekkür ediyorum. Büyük bir sorumluluğu temsil eden önemli bir güven ifadesi, ayrıca bu Bölgenin vatandaşlar tarafından yeniden seçilen ilk valisi olduğum için.Covid ve sonrasında damgasını vuran bu 5 yılda yapılan çalışmaların halk tarafından bu kadar takdir edildiğini bilmek gurur ve çalışmaya devam etmek için cesaret verici. program hedeflerimize ulaşmak daha zor.

Moretuzzo, iyi işler dilemek için Fedriga’yı arar

“Bu kesinlikle Massimiliano Fedriga için bir zafer. Onu az önce arayıp iyi çalışmalar diledim.” Bu, merkez sol aday Massimo Moretuzzo tarafından ifade edildi. “Lehindeki sonucun net olduğunun farkındayız” diye ekledi. Merkez sol söz konusu olduğunda, bu karmaşık bir oyundu. Adaylığım daha 2 ay önce başladı, açığı kapattık ama yeterli değil. , farklı bir bölgenin ve ardından sağlık, çevre, açık sınırları olan bir Avrupa fikri açısından, bölge konseyinde kendimizi sadık ama kararlı bir şekilde taahhüt edeceğiz”.

Meloni: “Vittoria Fedriga, merkez sağ yönetim modelini ve iyi yönetişimi ödüllendiriyor”

“Friuli-Venezia Giulia Bölgesi’nin yeniden başkanı olan Massimiliano Fedriga’yı tebrik ederim. Son yıllarda tüm koalisyonla birlikte çok iyi çalıştı ve çalışmaya devam edeceğinden eminim. İdari modeli ve yönetim modelini ödüllendiren bir zafer.” merkez sağın iyi yönetişimi ve bu da bizi her zaman daha iyisini yapmaya motive ediyor”. Başbakan Giorgia Meloni bunu Facebook’ta yazıyor.

Berlusconi: “Merkez sağ iyi yönetişim hala kazanıyor”

“Friuli Venezia Giulia Bölgesi’nin dümenini yeniden teyit ettiği için Başkan Massimiliano Fedriga’yı en içten tebriklerimi sunuyorum. Genel seçimlerdeki zafer ve Lombardiya ve Lazio’daki bölgesel seçimlerdeki zaferin ardından, merkez sağın iyi yönetimi kazanan olarak bir kez daha onaylandı. Bu nedenle: Tam gaz ileri!”. Forza Italia’nın lideri Silvio Berlusconi bunu sosyal medyadan yazıyor.