“Diktatörlerden asla uyarı veya para gelmez”

Ethereum

New member
Sessizliğe basın ve ardından saldırı – Başlangıçta Calenda, Matteo Renzi’den ayrıldıktan sonra takipçileri için gerçek bir basın karartması yaşadı. Italia Viva’nın lideri “Nedenlerimizi açıkladık, bu kadar yeter. Renzi, Boschi ve Renzians’ın bu saatlerde yaptıkları gösteri yakışıksız ve buna katılmamalıyız” dedi. Ancak daha sonra kim, sosyal medyadan saldırıya geçti. Aslında, basın karartmasını talep ettikten hemen sonra, kendisini yok olmakla suçlayan Senatör Renziano Francesco Bonifazi’ye döndü ve Senato’da olmadığı zamanlarda “Action ve Italia viva alanında girişimlerde bulunduğunu” belirtti. Trump’ın damadıyla Miami’de ya da Kaşıkçı’nın katilinden para alan Suudi Arabistan’da değildim.”

Renzi’nin özrü – Matteo Renzi, haftalık e-haberde “Reformizme ve Üçüncü Kutup’a inanan tüm arkadaşlardan bu haftaki ahlaksız gösteri için özür dilerim. Bu sonsöze ulaşmamak için her şeyi yaptım. İnandım ama başaramadım” diye yanıt verdi. … Bence bu başarısızlıktan kim sorumluysa özür dilemeli. Ve bunu, felaketi önlemek için her şeyi son dakikaya kadar yaptığımın bilinciyle kendi adıma yapıyorum” diye yazdı.

“Calenda grillini yöntemlerinden” – “Bu saatlerde Carlo Calenda, cellatların aylardır kullandığı eleştirilerin aynısıyla bana kişisel düzeyde saldırmaya devam ediyor. Bunlar liberal demokratlara değil, Grillini’ye özgü gönderiler ve tweet’ler. cevap”, diye ekledi İtalya lideri Viva. “Bugün bir canavarsam, altı ay önce listeleri sunmak için Italia Viva sembolüne ihtiyaç duyulduğunda da bir canavardım. Bugün bir canavarsam, Calenda’yı lideri olarak desteklediğimde de bir canavardım.” Üçüncü Kutup, Roma belediye başkanı olarak, Avrupa Parlamentosu üyesi olarak. Ya da onu bakan yardımcısı, büyükelçi, bakan olarak atadığımda bile” diye ekledi Renzi.