“Berlin, göçmenleri İtalya’ya getirmeleri için STK’lara para ödüyor”

Ethereum

New member
14 Eylül 2023, 21.46

“Stasera Italia”nın konuğu Altyapı Bakanı ve Başbakan Yardımcısı da ECB’nin faiz artırımı tercihine saldırdı: “Lagarde Mars’ta yaşıyor”

Matteo Salvini’ye göre “sansasyondan da öte bir his, yabancı ülkelerin, hatta Avrupa ülkelerinin, bu göç akışına katkıda bulunan dernekleri finanse ettiği yönünde ve bazı hükümetlerin deniz misyonları için milyonlarca avro ayırdığını düşünüyorum.” bazı STK’lar”. “Barselona Belediyesi tarafından finanse edilen ve göçmenleri İtalya’ya getirmek için finanse edilen bir İspanyol gemisi nedeniyle yargılanıyorum” diye ekledi, göçmenleri İtalya’ya getirmeleri için Alman STK’larına milyonlarca avro veren Alman kurumları var. Bu aslında ve şu şekildedir: bir İtalyan Bu beni çok rahatsız ediyor.”

“Lagarde Mars’ta yaşıyor”

ECB “hastayı öldürerek enflasyonu tedavi ediyor. Lagarde Mars’ta yaşıyor ve ‘ameliyat mükemmel bir şekilde başarılı oldu, ne yazık ki hasta öldü’ diyen klasik bir örnektir” dedi Salvini. Alışverişe gidiyorlar ve fiyatlar düştüğü için açlıktan ölüyorlar” dedi. “Paranın maliyetini artırmak ekonomiye, topluma ve tarihe aykırıdır. Bu kadın Dünya gezegeninde yaşamıyor” diye ekledi.

“Hayatım boyunca Le Pen’le Avrupa’daydım”

Matteo Salvini ayrıca gelecek Avrupa senaryolarından da bahsetti. “Amacım Avrupa’yı yönetmek. Siyasette sayılar ve matematik de temeldir. Eğer merkez sağın Avrupa’yı yönetme umudu varsa o da her şeyin bir arada olması demektir. Fransızlar, Almanlar, Macarlar eksikse ve Portekizliler, biz bunu yapamayız çünkü biz telden kabloya bağlıyız. Eğer halk ve muhafazakarlar Le Pen’e hayır derse, bu onların sosyalistlerle birlikte yönetmek istedikleri anlamına gelir. Birliğin Macron’la yönetilmesini istemiyorum.” “Bugün, verilere göre Le Pen Fransa’da birinci parti. diye devam etti. Bazıları ‘Almanları istemiyorum’ diyor. Lig’in müttefikleri Almanya’da ikinci parti. Merkez sağ. Macron ve sosyalistlerle mi yönetmeyi yoksa Salvini, Le Pen ve Almanlarla mı yönetmeyi tercih edeceğine karar vermeli. Tüm hayatı boyunca Marine Le Pen’le”.

İlgili