Avrupa, Kavunlar: "Kin dolu muhalefet, her şey olur ama kaskım var | Çok ciddi bir dosya, derinlere inin"

Ethereum

New member
Dossierage, “De Benedetti'nin gazetesinin hassas verilerini karartmak için” Meloni daha sonra şöyle konuştu: dosya durumu, durumu “çok ciddi” olarak nitelendiriyor ve “bunun temeline inmemiz gerekiyor” diyor. “Bu çok kötü bir konu” dedi ama açıklaması çok basit: İtalyan Devleti'nin vatandaşların parasıyla maaş alan bazı yetkilileri, mafyayla savaşmak için kullanılması gereken hassas veri bankalarına bilgi aktarmak için erişiyor Bazı gazetelere düşmanca davranan politikacılar konusunda hassas davranılıyor, özellikle Demokrat Parti'nin 1 numaralı üyesi De Benedetti ve Demokrat Parti'nin iletişim sorumlusu. onları sevmiyorum”.

“Bu bir rejim meselesi, kışkırtıcıların ortaya çıkarılması gerekiyor.” Dosyayla birlikte şunları ekledi: “Otoriter rejimler, kendilerini sevmeyenlere çamur atmak için yöntemler kullandı. Bu çok ciddi bir şey, sanırım şu anda gördüğümüzden çok daha geniş bir konu, çünkü politikacılar var ama aynı zamanda da var.” Birçok normal insan var ve bunların arkasında ne tür çıkarların olduğunu anlamamız gerekiyor. Çeşitli insanlar çamur kampanyaları başlatmak için dosyalara konu oldu. İşin özüne inmeliyiz ve Melillo ve Cantone'a teşekkür etmek istiyorum çünkü öyle değil Bir veri tabanını ihlal eden yetkilinin kim olduğunu bilmek kadar, azmettirenlerin de kim olduğunu anlamak için yeterli.. Gizli veri tabanlarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanan biri varsa onun adını ve soyadını bilmemiz gerekiyor çünkü bu yöntemler tek bir hukuk kuralında yer alıyor. öngörülmemektedir”.

“Cezasızlık, profesyonelleri kamu düzenini bozuyor” Gösterilerdeki kamu düzeni tartışmalarına ilişkin ise Başbakan, şunları söyledi: “Polis hata yaparsa bedelini öder, biri polise saldırırsa hiçbir şey olmaz, cezasızlık vardır. Kamu düzenini bozan profesyoneller var. , geçinmek için bunu kim yapıyor”. Meloni daha sonra “polis güçlerimize” teşekkür ederek, “Zaman zaman ortaya çıkan aşağılayıcı kampanyalara karşı dayanışma içinde olduğumuzu” ifade etti. 7 Ekim'den bugüne İtalya'da Filistin'e destek amaçlı 1000'in üzerinde gösteri yaptık, çünkü gösterileri engelleyemedik. Vakaların %97'sinde hiçbir sorun yaşanmadı, bu da mükemmel bir yönetime sahip olduğumuz anlamına geliyor. Hatalar varsa, sorumluluklar doğrulanır ve yaptırımlar eninde sonunda uygulanır, ancak her şeyi bir araya toplamak mümkün değildir çünkü geçen yıl 120 yaralı memur vardı ve kimse onlara gereken önemi göstermedi. dayanışma, gösteri yapmak haktır ama kurallara uymak görevdir.”

“Sol, polis devleti üzerine ders vermemeli” “İtalyan solundan polis devleti üzerine dersler, hayır. Festa dell'Unità'daki protestolara coplar uçarken gayet iyiydiler ve tazyikli su sıkıldığında Yeryüzünde oturan işçiler sessizdi. Bu insanlar bana demokrasi dersi vermiyor” diye devam etti. Sonra da: “Sol gerçek sorunlardan ışık yılı uzakta, bir önerileri yok. 'Bizim bir önerimiz yok ama diğerleri korkutucu, kötü, pis kokuyor, bize oy verin' diyorlar. Birisi senin hakkında çok fazla konuştuğunda kendinden emin olamaz.”

“Kont Zelensky'nin kolkrom uzmanı, ders vermeyin” Uluslararası duruma ilişkin konuşan Meloni şunları söyledi: “Conte'nin dış politikayla ilgili söylediği en akıllıca şey, Zelensky'nin savaşı bitirmek için takım elbise ve kravat giymek zorunda kalmasıydı. Ben de ona Zelensky'nin armokrom uzmanından dış politika dersleri vereceğim, hayır”. Ve yine: “Ben elimde tabakla dolaşıp emir almıyorum, bu millet için bir gündemim, fikirlerim var, bunları başım dik taşıyıp eve sonuç getiriyorum” diye ekledi. Joe Biden'la “insan kaçakçılarına karşı küresel bir ittifak”tan ve “Avrupa'nın göçmenlik yaklaşımını bir yıl içinde tersine çevirdiğinden” bahsettik. “Seni bir hizmetçi olarak gördüklerinde – diye devam etti Meloni – seni memnun etmelerine gerek yok, seni bir hizmetçi olarak görmediklerinde seninle bir sentez bulmaları gerekiyor”.

Abruzzo, “Marsilio iyi yönetti, tuhaf geniş alan” Pazar günü bölge yarışmalarıBaşbakan, Marsilio'nun Abruzzo'da nasıl “kelimeler değil, gerçek ve somut cevaplar” verdiğini ve aslında solun Marsilio hakkında kendisinin Abruzzolu olmadığını söylediğini hatırlattı. 7 nesildir Abruzzo'lu ve Roma'da milletvekili olarak kendi bölgesine yardım etmek için istifa etti. Geniş alan meselesini tuhaf buluyorum: Conte ve Renzi müttefikler ama hayır diyorlar ama eğer müttefik olmaktan utanıyorsanız bunu neden yapıyorsunuz? Bunun yerine merkez sağ kompakt ve birlik içinde.” “Bence – yine söyledi – Marsilio'nun ülkeyi çok iyi yönettiğini düşünüyorum. Birkaç yıl önce Abruzzo'ya liderlik etmenin zorluğunu kabul ettiğimizde, İtalya'nın merkezinde ama izole edilmiş bir bölge olan Abruzzo'da altyapı sorunuyla yüzleşmeye karar verdik. Marsilio, evde kal, sana ayda 780 euro vereceğim diyenlerden daha az oy getirebilecek bu konuya yoğunlaştı”.