artık bir Marche referansı değil

Ethereum

New member
Ricci’nin var bu nedenle Marche Bölgesi’nden geri dönmesini istedi, artık İtalya’ya koçluk yapmama kararına rağmen iki hafta önce sözleşmeyi Mancini’ye turist referansı olarak onaylamıştı. “Mancini, Marches’ın referansı olmaya devam ediyor ve sadece bizimle 2025’e kadar sözleşmesi olduğu için değil, her şeyden önce burada kaldığı için.” Valentino Rossi ile birlikte dünyadaki Marşların en ünlü sporcusu“dedi Bölge başkanı, Francis Acquaroli.

“Mancini gitti, Tamberi geldi”

Ricci, “Şu anda, Yürüyüşler için dünyadaki en iyi görüntünün, tarihi bir başarıya imza atan büyük bir şampiyon olan Gianmarco Tamberi’nin (eskiden sosyal bir referans) olduğuna inanıyorum” diye ekledi. “Daha yükseğe sıçrayan bir Bölgeye ihtiyacımız var ve bu sefer oyuncu değişikliği yapmak zorundayız: Yürüyüşlerin tek referansı olarak Mancini dışarı, Tamberi.”

Matteo Ricci’nin Facebook’taki gönderisi

Pesaro belediye başkanının Facebook’taki paylaşımı şöyle başlıyor: “Ülkenin karşısında. Mancini’nin ve milli takımın hikayesi çirkin ve üzücü.” “Birçok bahane, sonuçta sadece milyonlar meselesiyken, birçoğunu Suudi Arabistan’a gidip koçluk yapmak için cebine atacak. İkiyüzlülük olmadan futbolun ne yazık ki böyle işlediğini biliyoruz, ancak milli takıma bu şekilde davranılmamalı.” Azzurri bizim gururumuzdur, güçlü bir popüler aidiyet duygusunu temsil ediyorlar, bazıları ‘vatanseverlik’ diyebilir Avrupa Şampiyonasını kazandığı için teşekkür edilmesi gereken Mancini, imajına çok az önem vererek kendisini daha da zenginleştirmeyi seçti. bu olaydan zarar görmüş olarak çıkıyor”.

Marche Başkanı: Mancini bizim referansımız olmaya devam ediyor

Sporda bile her sezonun bir başlangıcı ve sonu vardır, benim sorumluluğumda olmayan ve Marche Bölgesi ile Roberto Mancini’nin gelecekte de devam edecek olan ilişkisini ilgilendirmeyen yargılamalara girmek bana düşmez. Yeni tanıtım stratejilerimiz, ‘Hadi Yürüyüşe Geçelim!’ kampanyasının lansmanında yaptığımız gibi, bugün her zamankinden daha fazla dış pazarları hedef alıyor. kampanya. Bu, Bölge Başkanı Francesco Acquaroli’nin eski mavi teknik direktörün Suudi Arabistan’a transferine ve Pesaro Belediye Başkanı Matteo Ricci’nin bunun sonucunda ortaya çıkan tartışmaya Facebook’ta verdiği yanıttır. “Tanıkların seçimi Yürüyüşleri seven figürleri bölmemeli veya onlara karşı çıkmamalı, yapıcı bir süreç olmalıdır”.