ANCI yöneticileri Cumhurbaşkanından daha fazla kazanıyor

Ethereum

New member
“Fuori dal Coro” muhabiri konuya ışık tutuyoraltın ücretleri soruşturması bu beni içeriyor Anci yöneticileriYıllık kazancı 179 bin avroya kıyasla yaklaşık 282 bin avro olan İtalyan Belediyeler Ulusal Birliği Cumhurbaşkanı. “Bunlar maaşlar, sizi temin ederim ki bu çok karmaşık bir iş” yorumunu yaptı Veronica NicotraANCI’nin genel sekreteri.

“Benim yaptığım işi bir belediye başkanının işiyle kıyaslayamazsınız, biz bambaşka bir iş yapıyoruz. Ben 365 günde bir saat bile tatil yapmam, inanın” diye devam etti Veronica Nicotra Asli maaşı yaklaşık 208 bin 600 avro olup buna 25 bin avro üretim ikramiyesi ve 24 bin avro yıllık harçlık ve ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere toplam 25 bin avro veriliyor. Yıllık 282 bin euro.

Ancı fazla ücret alanlar arasında ikinci sırada Patrizia Minnelli, derneğin eski başkanı ve Catania’nın eski belediye başkanı Enzo Bianco’nun sadık sekreteri. Minnelli bugün pazarlama alanı başkanı derneğin dış ilişkileriyle ilgilenir. Asli maaşı 168 bin 500 avro olan Minnelli, 71 bin 500 avroluk üretim ikramiyesi ve bir arada verilen 25 bin avroluk ikramiye sayesinde “Bu bir gizlilik ihlalidir, benimle konuşmak istiyorsanız basın ofisinden randevu alın” yorumunu yaptı. -kapalı, kuyuya fırlıyor Yılda 265 bin euro.

Diğer Ancı yöneticisi soruşturma altında sona erdi Angelo RighettiPD’nin eski yardımcısı ve Renzi-Gentiloni hükümeti döneminde konsey başkanlığının eski müsteşarı. Maaşı şu şekilde olan Righetti, “Sizi temin ederim ki maaşım adildir, bağımsız ve teknik olarak geçerli bir yöneticiyim” yorumunu yaptı. Yıllık 228.600 Euro.