Massa ve Giuseppe Conte meydanda No vax tarafından saldırıya uğradı

Ethereum

New member
“Devlet sorumluluğunu üstlendiğinizde, pandemi döneminde olduğu gibi tüm ülke için çok zor bir dönemde zor kararlar alıyorsunuz. Herkesin iyiliği için çalışsanız da herkesi memnun edemezsiniz. Bana saldıran beyefendi, kimdir? 5 Yıldız Hareketi başkanı yine 5 Yıldız Hareketi başkanı, “Vax yok, bu tür sürüklenmelerin sorumsuz kişiler tarafından yapıldığını şiddetli hareketiyle gösterdi” dedi.

“Onların talimatlarını izleseydik, muhtemelen bugün tamamen yok edilmiş bir topluluk olurduk”. “Muhalefet meşrudur – ancak bu şiddetli gösteri demokratik bağlamın ötesine geçiyor” sonucuna vardı.

Meloni: Conte ile dayanışma, muhalefet medeni olmalı – “M5’lerin başkanı Giuseppe Conte ile dayanışma ifade ediyorum. Her türlü şiddet tereddütsüz kınanmalıdır. Muhalefet medeni olmalı ve bireylere ve siyasi gruplara saygılı olmalıdır”. Yani Başbakan Giorgia Meloni.

Salvini: Conte ile dayanışma: Şiddete müsamaha gösterilmemeli – “Giuseppe Conte ile dayanışma. Şiddete müsamaha gösterilemez. Asla”. Yani başbakan yardımcısı ve bakan Matteo Salvini.

Schlein, Conte ile dayanışma: şiddet korkaklıktır – “Giuseppe Conte’ye yakınım ve bugün Toskana’da yaşanan saldırganlık nedeniyle onunla ve tüm Demokrat Parti camiasıyla dayanışmamı ifade ediyorum. Şiddet kullanarak, kişinin gerekçeleri ileri sürülmez, yalnızca kişinin korkaklığı”. Bu, Pd Elly Schlein sekreteri tarafından ifade edildi.