Luis Campos’tan Galatasaray sözleri! İmzalamıyor…

DeSouza

New member
Galatasaray’da sportif danışman olarak bakılırsav yapan Luis Campos, vazifesine devam etmek için gereken şartların oluşmadığını ve sarı-kırmızılı kulüple kontrat imzalamayacağını bildirdi.
Portekizli spor adamı, yaptığı açıklamada, gelecek dönem başlaması düşünülen yeni ve argümanlı projenin oluşturulmasıyla ilgili Lider Burak Elmas’ın teklifini büyük bir heves ve istekle kabul ettiğini fakat kulüp ortasındaki istikrarsızlık ve belirsizliğin ağır biçimde devam ettiğini kaydetti.
Gelecek dönem için yapılan ayrıntılı planlamadaki adımları atabilecek şartların oluşmadığını savunan 57 yaşındaki Campos, “Benim çalışma metodolojim hayli açık ve nettir lakin bu büyük kulüp için belirlediğimiz büyük amaçlara ulaşmak için yok sayamayacağım kimi kısıtlar oluştu. Bu niçinle ayrıntılı planlamamız ve doğal olarak misyonuma devam etmek için gereken şartlar oluşmamıştır. Spor danışmanı olarak mukavele imzalamayacağımı hem kulübümle hem spor kamuoyu ile paylaşmak zorunda kaldım.” sözlerini kullandı.
Lider Elmas ve idaresine, kendisine duydukları inanç için teşekkür eden Campos, “Türk futbolunun dünyada seçkin bir yerde olmadığını bilerek ve hak ettiği yerde olabilmesi için bir şey yapamadan gitmek beni üzüyor.” değerlendirmesinde bulundu.