“Giresunspor’da kendimi kanıtlamak istiyorum”

DeSouza

New member
Giresunspor’un Trabzonspor’dan kiralık olarak takımına kattığı 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Murat Cem Akpınar, burada sergileyeceği performansı fazlaca önemsediğini söylemiş oldu.
Geride kalan dönem Trabzonspor formasıyla şampiyonluk sevinci yaşayan lakin bordo-mavili takımda fazla forma bahtı bulamayan Akpınar, kiralık geldiği Giresunspor’da yeni döneme hazırlanıyor.
Erzurum’daki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yeni dönem hazırlıklarını tamamlayan Giresunspor’un orta saha oyuncusu Akpınar, gayelerini anlattı.
Kentte epeyce hoş bir kamp devri geçirdiklerini tabir eden Akpınar, “Sıkı çalışıyoruz. Yeni döneme en hazır biçimde başlamak için âlâ idmanlar yaptık.” dedi.
Akpınar, geçen yıl Trabzonspor ile yaşadığı şampiyonluk sevincine değinerek, “Doğduğum, büyüdüğüm kentin kadrosunda şampiyonluk yaşamak epeyce özel bir his. Fazla forma talihi bulamasam da grubun ortasında olmak, epey hoş futbolcularla birlikte gayret etmek benim için unutulmayacak anlardı.” sözlerini kullandı.
“Hedeflerime adım adım gitmek istiyorum”
Murat Cem Akpınar, Giresunspor’a en güzel katkıyı sağlamaya odaklandığını belirtti.
Kamp devrinin verimli geçtiğini söyleyen Akpınar, “Yüzde 100 hazır olmak için ağır bir kamp devri geçiriyoruz. İnşallah bizim için hoş bir dönem olur. Gayelerime adım adım gitmek istiyorum. Bu yılın da birinci adımı Giresunspor. İnşallah Giresunspor’da kendimi kanıtlamak ve uğraş etmek istiyorum. Geçen yıl epeyce oynayamasam da Trabzonspor’dan geldim. İnşallah Giresunspor’a da epey güzel hizmet ederim.” diye konuştu.
Akpınar, kadroda başarılı olabilmek için elinden geleni yapacağını kelamlarına ekledi.