AB Tarım Komiseri Wojciechowski, Tgcom24 hakkında: “Gıda güvenliğini garanti etmek”

Ethereum

New member
“İlk zorluk, gıdaya sahip olmanın güvenliğini garanti etmektir. Bu, tarımın ana rolüdür. Ancak bu hedefe ulaşmak için çiftçiler için istikrara ve çevre için sürdürülebilirliğe ihtiyacımız var çünkü yoğun bir şekilde üretim yapma cazibesine direnmeliyiz çünkü doğayı korumalıyız. gelecek nesiller için de tarımın potansiyeli” diyor Wojciechowski.

Ukrayna için destek – “Ukrayna’yı desteklemek tüm Avrupalılar için temel zorluktur. Askerleri, halkı ve aynı zamanda çiftçileri desteklemek. Onlar Ukrayna’nın özgürlüğü ve bağımsızlığı için, aynı zamanda hepimiz için savaşıyorlar. Çünkü ben Polonyalıyım ve Rusya’nın ne olduğunu biliyorum. emperyalist meslek demektir. Avrupa ve NATO’nun da sınırları olan Polonya sınırlarında durmak istemiyorlar.

Polonya ve İtalya arasındaki ilişkiler – “Giorgia Meloni hükümetine en iyisini diliyorum. Sorunlarımızı birlikte çözmek için Avrupa Birliği’ni güçlendirme yönünde aynı yönde ilerliyoruz. Amacımız bu: işbirliğini geliştirmek”.